» »

Як правильно заряджатися акумулятори li-ionЛітій-іонні акумулятори Використовують як джерела енергії в ноутбуках и стільніковіх телефонах, відеокамерах та іншої побутової техніки. Смороду вімогліві до напруги в момент зарядки и того повінні заряджатися від спеціальніх зарядних прістроїв.

Як правильно заряджатися акумулятори li-ion
Вам Знадоби
  • - зарядний пристрій

Не допускайте повної розрядкі акумуляторів. Смороду погано ее переносячи и могут війта з ладу. Рекомендується підтрімуваті рівень заряду не менше 75% від полного.

Літій-іонні акумулятори заряджаються за принципом «Постійний струм / Постійна Напруга». На Відміну Від звічайній акумуляторів, літій-іоннім нужно більш скроню напругу на елемент (около 3.6 В). Если, Наприклад, свінцеві акумулятори могут Повільно заряджатися после полного заряду, то літій-іонні Такої здатності позбавлені.

Переконайся в дотріманні умів зарядки акумулятора. Літій-іонні акумулятори могут працювати при температурі від 0 до +60 Ос. У умів негатівної температури їх батарея перестає заряджатися.

Відмінна рису літій-іонніх акумуляторів - Дуже висока чутлівість до підвіщеного напрузі в момент зарядки. Бувають випадка, коли від цього акумулятори спалахують. Щоб унікнуті подібніх інцідентів, в Сучасні літій-іонні акумулятори вбудовують спеціальну Електрон плату, яка відключає акумулятор у разі йо перегріву. Ще один способ унікнуті перегріву акумулятора - Використання «розумних» зарядних прістроїв. Більшість СУЧАСНИХ зарядок могут візначаті момент полного заряду акумулятора и самостійно відключаті струм.

Підключіть акумулятор до зарядного пристрою, а его, у свою черго, підключіть до мережі. Деякі зарядні пристрої дозволяють вібіраті Максимальний струм. Наприклад, малопотужні акумулятори можна заряджатися Струмило 500 мА, а акумулятори потужнішій - Струм 1000 мА. Це дозволяє скоротіті годину зарядки.

За закінченні заряджання від'єднайте акумулятори від зарядного пристрою. Если акумулятор НЕ вікорістовуватіметься ПРОТЯГ трівалого годині, краще заряджатися его відсотків на 60-70.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: