» »

Як перевіріті баланс на СтріміДля перевіркі потокового балансу Особова Рахунку на домашньому інтернеті існує кілька способів. Зверніть уваг, что провайдер зобов'язаний надаваті вам подібну інформацію даже за умови відсутності у вас доступу до мережі.

Як перевіріті баланс на Стрімі
Вам Знадоби
  • - номер вашого договору;
  • - телефон або доступ в інтернет.

Перевірте баланс Особова Рахунку вашого домашнього інтернету помощью особіст кабінету користувача. Для цього відкрійте Вашому браузері сторінку http://www.dom.mts.ru/ и в правому верхньому куті знайдіть кнопку «Вхід в особистий кабінет». Натісніть на неї, в ФОРМІ, что з'явилася Введення логіна и пароля введіть відповідні дані, надані вам провайдером при підключенні домашнього інтернету, и перегляньте дані Щодо балансу Особова Рахунку.

Если ві НЕ добре там Даних для входу в особистий кабінет, перегляньте інформацію у віданій вам при підключенні домашнього інтернету копії договору. Такоже для входу часто Використовують логін и пароль, вказані в параметрах налаштованості на Вашому комп'ютері мережевий Підключення.

За відсутності доступу до інтернету або особіст кабінету користувача зв'яжіться Зі службою технічної ПІДТРИМКИ, номер Якої БУВ зазначеній у документах при укладенні договору. Вкажіть Ваші Паспортні дані и номер договором, после цього оператор надасть вам необхідні дані про баланс вашого Особова Рахунку. Такоже дізнайтеся у нього про можлівість Отримання ІНФОРМАЦІЇ помощью СМС-повідомлень або іншімі способами.

Зверніть уваг, что для звернення в службу техпідтрімкі звітність, підтвердіті тієї факт, что ві є користувачем інтернету, Надал їм необхідну інформацію. Інакше працівники Компанії вправі відмовіті вам у наданні Даних про баланс Особова Рахунку та іншої ІНФОРМАЦІЇ Щодо договору.

Для того щоб дізнатіся баланс вашого Особова Рахунку, перебуваючи далеко від комп'ютера, зайдіть на офіційний сайт вашого провайдера з браузера вашого мобільного телефону, Попередньо Переконайся в тому, что на Вашому телефону настроєне інтернет-з'єднання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: