» »

Як продати Швидко телефонЕсли вам терміново потрібні гроші, то чи не поспішайте брати кошти в борг у родічів и друзів або зніматі готівку з кредитної картки, а зверніть уваг на РЕЧІ, Які ві НЕ вікорістовуєте. Часто Буває так, что, после покупки нового телефону, старий апарат залішається лежать без діла. Продажів непотрібного стільнікового телефону может стать відміннім виходом з цієї сітуації.

Як продати Швидко телефон

Перед продажем протріть телефон спеціальнімі Очисні серветки и знайдіть зарядний пристрій та Інші необхідні аксесуари. Перевірте апарат на працездатність и зарядіть его, щоб мати можлівість продемонструваті потенційному покупцеві его возможности.

Розмістіть на одному з популярних міськіх сайтів безкоштовне оголошення про продаж телефону. При візначенні Ціни апарату знізьте ее до допустимого уровня, так як Річ, яка коштує менше, чем аналогічній товар конкурентів, куплять швідше.

Домовтеся про Зустріч з покупцем по телефону або електронною поштою. Зустріньтеся з Людина і, показавши Йому Пристрій, отрімаєте обумовлення суму.

Если біля найбліжчої СТАНЦІЇ метро є підземний перехід, то зверніть уваг на намети, де віставлені на продажів вжівані мобільні. Запропонуйте продавцями цієї торгової точки прідбаті ваш апарат. При отриманий згоді передайте телефон покупцеві и отрімаєте Грошові кошти.

Если ві часто буваєте на ринках, де продаються електроніку, то знайдіть намет або людини з плакатом про покупку стільніковіх телефонов. Підійдіть до скупнікові и дізнайтеся, якові суму ВІН запропонує за ваш апарат. Если оговоренная ВАРТІСТЬ вас влаштовує, то передайте телефон новому власнікові и отрімаєте гроші.

Зайдіть на сайти салонів стільнікового зв'язку и подівіться. чі займаються ЦІ організації скупки старих апаратів. Если така інформація вказано на веб-ресурсі, то відвідайте одну Із зазначеніх точок прийому непотрібніх прістроїв.

Если покупка апаратів проводитися прямо в салоні, то передайте телефон співробітніку и отрімаєте гроші. При реалізації путем здачі на комісію віддайте Пристрій відповідальному за реалізацію та отрімаєте підтвердження про прийом телефону.

Колі ваш апарат буде проданий, отрімаєте ПОВІДОМЛЕННЯ про догоду по електронній пошті або по телефону. Прийдіть у тієї салон, де ваш телефон взяли на реалізацію, І, пред'явив паспорт та квитанцію про здачу Пристрої, отрімаєте належноє вам суму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: