» »

Як продати свой стільніковійЕсли ві вірішілі прідбаті новий телефон, або вам подарувалі новий стільніковій, вам не залішається Нічого, як продати старий. Це не так Вже доладно сделать - мобільні телефони вважаються одним з самих ходових товарів и при наявності вільного часу продати стільніковій Телефон Не складає ніякої складності.

Як продати свой стільніковій

Візначте стан свого телефону и его Ціну. Чи не Варто Звертатися до перекупніків для ОЦІНКИ - адекватна Ціну вам там немає назвуться. Купуйте газету з приватних оголошень и Шукайте оголошення про продаж свого телефону. Если ваш телефон в хорошому стані, то робіть націнку НЕ больше двадцяти відсотків, порівняно з РІНКОМ вживании телефонов. У разі ж, ЯКЩО ваш телефон має пошарпаний стан, робіть уцінку мінус двадцять-тридцять відсотків.

Дода оголошення в газеті, в соціальній мережі, на форумах. Публікуйте оголошення Скрізь, де можна опублікуваті. Если вас підганяють Терміни і вам терміново необхідні гроші, то розклеюйте оголошення на під'їздах. Оновлюйте Ваші оголошення кожні два-три Дні для того, щоб їх прочитало максимальну кількість людей.

У випадка ЯКЩО ві не можете продати телефон, зверніться до перекупніків. Будьте Готові до того, что смороду запропонують Ціну аж до п'ятдесяти відсотків від того, что запітуєте ві. Саме тому ЯКЩО вас не підтіскає годину, Варто тримати телефон до последнего и чекати покупця. Публікуйте оголошення в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖА, пропонуйте телефон в групах Обговорення, присвячений стільнікового зв'язку. Проявляйте якомога больше актівності и в кінцевому Рахунку ві знайдете покупця.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: