» »

Як переглядаті відео на ipodЦифровий плеєр Apple iPod - Пристрій мультімедійне. З его помощью ві можете не Тільки Слухати музичні композіції, альо и зберігаті фото и використовуват Різні Додатки. На iPod такоже можна переглядаті відео.

Як переглядаті відео на ipod
Вам Знадоби
  • - программа iTunes, ВСТАНОВЛЕНО на комп'ютері;
  • - USB-кабель;
  • - програма-конвертер.

Перетворіть відео, Яке ві Хочете завантажити в плеєр, в формат. Mp4. Для цього використову програму-конвертер, Наприклад, Xilisoft Converter Ultimate. Запустіть програму. У верхньому меню віберіть «Файл» (File)> «Додати файл (і)» (Add file (s)). Віберіть необхідне відео и двічі клацніть по ньом.

У рядку «Профіль» (Profile) віберіть тип файлу. У полі «Призначення» (Destinations) віберіть папку, Куди на комп'ютер буде Збереже сконвертування відео. Натісніть на відеофайл Зі списку в Програмі., Потім натісніть Ctrl + F5 и дочекайся конвертації ролика.

Підключіть iPod с помощью USB-кабелю в комп'ютера. У вікні, iTunes клацніть на пункт "Відео» (Films) в лівому меню в розділі «Пристрої» (Devices). Перетягніть перетвореності відео з папки в Розділ. Нагорі, в рядку стану, буде відображатіся процес перекачування відео.

Зніміть з iPod Блокування, ЯКЩО вона є. Відкрійте програму «Відео». Воно віглядає як синьо-Блакитний квадрат з кіно-хлопавкою нагорі Иконки. У списку знайдіть закачана відео. Торкніться пальцем відео. Розгорніть плеєр в альбомному орієнтацію, Дода звук. Відео почном програватіся. Щоб актівуваті інструменти, торкніться екрана. Щоб розтрінькаті відео, перетягніть повзунок на шкалі годині.

Щоб переглядаті відео з інтернету, відкрійте вбудований браузер (Safari). Введіть в адресний рядок адресою сайту з відеоролікамі. Знайдіть необхідній вам або скорістайтеся Пошук на сайті.

Торкніться пальцем картинки предпросмотра ролика. У цьом ж вікні відкріється відео. Торкніться пальцем кнопки програвання - трикутник на боці. Відео почном програватіся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: