» »

Як переглянути мультикІнтернет надає Користувач Величезна кількість медіаконтенту и Вільний до нього доступ. Даже таке просте бажання, як «переглянути мультфільм», может буті задоволена безліччю способів, и Тільки користувач вірішує, як це сделать зручніше.

Як переглянути мультик

Скачайте мультик до себе на комп'ютер. Це Варто делать Переважно для тріваліх анімаційніх фільмів («Історія іграшок») або коротких роликів в HD-якості, тоб для великих за ОБСЯГИ файлів. Завантажено Такої до себе на жорсткий диск, упевніться, что у вас встановлені драйвера для відтворення відео в даним форматі. Універсальнім рішенням проблеми стане установка K-lite Codec Pack - Сейчас пакет містіть драйвери для більшості форматів відео, и после его встановлення ві сміліво зможете Дивитись будь мультфільм на комп'ютері.

Оновлення Flash Player. Стандартним засобой відтворення в інтернеті є Flash-плагін, Який інтегрується в браузер. Якщо не відтворюється відео на таких сайтах, як «Вконтакте», Youtube або аналогічніх, найімовірніше, проблема самє в збої флеш. Вам слід пройти на офіційний сайт програми и завантажити звідті свіжу версию плагіна, Який автоматично ВСТАНОВИВ и дозволити вам відтворюваті відео прямо з інтернет-сторінок.

Спробуйте найти Альтернативні ПОСИЛАННЯ. Часто Буває так, Що з Огляду на проблеми на сервері мультик в режімі онлайн ВАНТАЖ неймовірно довго. У такому випадка Єдиним виходом для вас стане поиск аналогічного ролика на других сервісах. Найпопулярнішім є віщезгаданій Youtube.com, однак йо особлівість у тому, что трівалість відео НЕ перевіщує 12-ти хвилин (за рідкіснім вінятком), тому Нічого повнометражного ві там немає знайдете. Більш лояльна в цьом плані популярна соцмережа vk.com («Вконтакте»), на якій ві знайдете мультики будь-якої довжина. Однак Дивитись Великі ролики онлайн все ж не Варта - постарайтеся найти можлівість Зберегти їх на РС. Такий переглядання буде стабільніше І, ймовірно, в більш хорошій якості.

Унікал перегляду відео в онлайн-кінотеатрах. ЦІ Сервіси в більшості своїй НЕ Тільки є неліцензоннімі, альо и пошірюють різного роду віруси. До того ж, Якість на них все одно Свідомо гірше, чем Якби ви Дивувалися скачаний мультфільм - вінятком є ​​позбав Офіційні сайти, Такі як ivi.ru.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: