» »

Як прошити Супутникові тюнериПрошивка супутникового тюнера. Під прошивкою тюнера розуміється процес установки в ньом програми емулятор кодування та других ДОПОВНЕННЯ, Які спріяють кращій его работе. Вона служити для Збільшення списку прийнятя каналів супутникового ТБ за рахунок додавання в нього кодованому каналів. Во время прошивки до основного Програмне забезпечення додатково вносяться програми емулятор, налаштування и установки системи супутникового ТБ.

Як прошити Супутникові тюнери
Вам Знадоби
  • кабель RS-232, програма завантажувач, файл з прошивкою

Перевірте в меню супутникового ресивера марку процесора на якому ВІН виготовленя. Для цього в меню тюнера перейдіть в Розділ "інформація про систему" (найменування поклади від МОДЕЛІ супутникового тюнера). Так само це можна сделать відкрівші супутникового тюнера и подивившись маркування процесора, альо после цього знімається гарантія на віріб.

Скачайте необхідній софт (програму и прошивку). Для цього в пошуковику інтернету або на сайті На даний виробника тюнера знайдіть свіжу прошивку и завантажувач. Ця програма допомагає завантажуваті прошивку в супутниковий тюнер и навпаки, з ресивера на комп'ютер для Збереження Даних. Нова прошивка в своїй назві згадує про марку супутникового процесора. Слід уважности Дивитись на маркування програми и 100% збіг з назв ресивера, ТОМУ ЩО в осоружному випадка можна пошкодіті апарат. Тому в пошуковику введіть марку процесора супутникового тюнера.

Вімкніть супутниковий ресивер від мережі (з розетки 220 В), інакше можна его пошкодіті при підключенні до комп'ютера або сам комп'ютер. Візьміть нуль-модемний кабель и підключіть его до потру COM (RS-232) комп'ютера и ресивера.

Запустіть програму для прошивки супутникового тюнера. Виставте необхідній COM-порт (перебором). Файл прошивки завантажте в програму. Натісніть кнопку старт.

Підключіть супутниковий ресивер до розетки 220 В. Зачекайте Закінчення прошивки, до з'явиться на екрані написа «прошивка закінчена». Вімкніть тюнер від розетки 220 В. Нуль-модемний кабель можна від'єднаті від комп'ютера Тільки после того як буде відключеній від мережі 220 В супутниковий ресивер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: