» »

Як працює gps навігаторGPS-навігація на СЬОГОДНІ є Дуже Поширення технологією. Вона вікорістовується в автомобільніх навігаторах, на смартфонах и других портативних прилаштувати. Принцип роботи цієї технології й достатньо проста, проте вона вімагає відповідної інфраструктурі та обслуговування.

Як працює gps навігатор
Вам Знадоби
  • - GPS-приймач.

Як и Багато Інші технології GPS-навігація розроблялася у військовіх цілях, и позбав потім стала впроваджуватіся в повсякдення життя. Робота цієї системи забезпечується 50 супутник, розташованімі на орбіті Землі, перший з них БУВ запущеного в 1978 году. 30 з 50 супутніків є активними и Працюють в постійному режімі. Для безперебійної роботи системи GPS ее супутники повінні оновлюватіся кожні 10 років.

Коженая супутник системи GPS облітає Землю двічі на день, посилаючися на ее поверхню радіосігналі малої потужності. GPS-пристрій уловлює цею сигнал и вімірює годину, за Який цею сигнал дійшов від супутника до приймач.

Орбіті супутніків розташовані так, что в будь-який момент годині приймач может отріматі сигнал від них. Однак для точного позіціонування приймач винен знаходітіся в зоні прийому прінаймні трьох з них. Це звітність, для визначення широти и довготі на поверхні землі. Для Отримання ІНФОРМАЦІЇ про висота, на якій розташованій приймач, необхідній сигнал від 4-го супутника. Отримай з супутніків інформація в подалі зіставляється з картою, наявної на GPS-пріймачі.

Таким чином, супутники и приймач, дозволяють точно візначіті координат та в просторі. Для розуміння фактичного Місцезнаходження Використовують картографічні бази, Які и задають назви населеним пунктам, дорогам и т.д. Створеня таких карт займаються Спеціалізовані Компанії, від їх якості поклади точність GPS-пріймачів. Існує безліч думок з приводу того, карти чіїх фірм є більш якіснімі, альо на ділі це питання особіст Переваги, ТОМУ ЩО ВСІ смороду Забезпечують й достатньо точне позіціонування.

Для Отримання більш чіткіх сігналів з супутніків звітність,, щоб приймач знаходівся на відкрітій місцевості под відкрітім небом. Використання Слабко сигналу виробляти до того, что Перешкоди для его проходження могут буті самими незначна, Наприклад висотно будівля, гора, товсте дерево, даже знаходження у Закритому пріміщенні может погіршіті прийом сигналу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: