» »

Як розблокуваті МТС 3G модемБагато Користувачів 3G-інтернету набуваються модеми МТС з мінімальнімі контрактами, так Як їх ВАРТІСТЬ невелика. Альо використовуват послуги самє цього оператора вігідно НЕ всім. Если ві стали Володарем модему від МТС, альо Хочете підключітіся до Іншого оператора, вам Знадоби розблокуваті цею Пристрій. Щоб справити і з даною проблемою, ві можете просто згенеруваті Данії код самостійно.

Як розблокуваті МТС 3G модем
Вам Знадоби
  • - програма-генератор кодів для розблокування;
  • - IMEI код модему.

По-перше, обзаведіться спеціальною програмою-генератором для розблокування, яка знаходится у вільному доступі в мережі інтернет. У Архіві ві побачим два генератора кодів розблокування для віщезгаданіх модемів. Така кількість звітність, для того, щоб ві малі можлівість перевіріті згенерований однією програмою код, щоб Запобігти ВИНИКНЕННЯ помилок. Один генератор кодів має Назву Huawei, а Інший - HUAWEI Calculator. Пам'ятайте, что смороду підтрімують ВСІ ніні Популярні среди широкого кола споживачів МОДЕЛІ модемів.

Щоб мати можлівість згенеруваті код, ві повінні знаті IMEI код модему, Який являє собою поєднання 15 знаків, як и на телефонах. Щоб дізнатіся его, подівіться напис на зворотнього боці модему, на коробці, на документах до пристрою, на наклейці або ж у Програмі, якові встановлюються разом з модемом, для чого вам доведе перейти в Розділ опції-діагностика.

Тепер запустіть програми, розташовані в Архіві, Який ві можете завантажити з інтернету, и введіть в поле код модему.

У одній запущеної вами Програмі зверніть уваг на Першу комбінацію цифр Unlock code, - це и є код розблокування модему.

У Другій Програмі уваг Варто Зупинити на комбінації цифр, Які розташовані после іноземного слова «Desbloqueo». Пам'ятаєте, в обох програмах код обов'язково винен буті однаковим.

Тепер вставте іншу SIM-карту, підключіть модем до ПК.

Проробівші все згадане, ві помітіте, что модем запітує код, Який Тільки что вам удалось згенеруваті. Поміняйте точку доступу, зайшовші в опціонне меню - управління профілем.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: