» »

Як розібраті навушникиЯк розібраті навушники. Практично будь-яка людина слухає музику. Один з ВАЖЛИВО аксесуарів меломана - це навушники. Смороду допомагають нам Слухати музику в будь-якому місці. Плюс Використання навушників Полягає в тому, что людина в них не заважає Нікому гучно музикою. Поза поліцією магазинів можна найти великий асортимент навушників и вібрато будь-які на свой смак. Дуже часто вінікає необхідність розібраті або відремонтуваті навушники. Ремонт в сервісі может дорого коштуваті. Та й навіщо платіті за ті, что Цілком можна сделать своими руками.

Як розібраті навушники
Вам Знадоби
  • Бавовняні рукавички. Викрутка.

Перш за все, Варто переконатіся в тому, что розбір навушників зможите Допомогті виправити неполадку. Такоже звітність, зрозуміті, чи можна розібраті вашу модель навушників. Праворуч в тому, что є МОДЕЛІ, Які Неможливо розібраті, так як смороду одноразові. Найчастіше піддаються розбіранні Великі накладні навушники. Вівчіть керівництво Опис по ЕКСПЛУАТАЦІЇ ваших навушників, там напевно є їх схема. Если у вас немає Керівництва, то відвідайте сайт виробника, на якому ві зможете найти доповідну описание вашої МОДЕЛІ. Це стане в нагоді вам для того, щоб знаті, як самє розбіраються Ваші навушники и при розборі Випадкове НЕ зламаті їх.

Постеліть м'яку тканини на поверхні, на якій ві плануєте розбіраті навушники. Це для того, щоб НЕ подряпаті їх. Такоже рекомендується використовуват бавовняні рукавички. Це поможет НЕ залішаті жирні Відбитки на навушники. Зазвічай спочатку знімаються м'які подушки, Які кріпляться на засувки. Щоб Знято подушки, звітність, найти місця засувок и від'єднаті їх. После цього можна демонтуваті подушки. Смороду могут буті з різного матеріалу. Если смороду зроблені з синтепону чи Іншого синтетичного матеріалу, їх можна буде віпраті.

Тепер знайдіть ВСІ шурупи, Які трімають зовнішню Частину навушників, акуратно відверніть їх. При цьом постарайтеся запам'ятати, де и Який шуруп перебував, щоб потім загорнуті їх у тому ж порядку. Для цього можна накресліті схему, де детально вказаті розташування шкірного шурупа.

Знайдіть місця всех засувок, Які трімають Зовнішні кришки навушників. Вам слід акуратно натиснута на них, щоб смороду відкріліся. После цього можна Знято Зовнішні кришки. Для натіскання на засувки Найкраще використовуват викрутка з пластику або гумі, інакше можна подряпаті пластмасу, яка зазвічай Дуже тендітна у навушників. После цього розбір навушників закінченій. Дуже акуратно діставайте Динаміки з корпусу, щоб НЕ пошкодіті тонкі дрота. Такоже пам'ятайте про ті, что Маленькі навушники-Вкладиші НЕ можна розбіраті, бо смороду кріпляться на клей або спайку. Розібравші Такі навушники, ві Вже НЕ зможете зібраті їх назад.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: