» »

Як розігнаті usb-модем БилайнВсі більша кількість людей вікорістовує всілякі USB-модеми для виходе в інтернет, перебуваючи поза домом. ЦІ Пристрої дозволяють отріматі доступ до всесвітньої Павутина практично в будь-якому куточку планети.

Як розігнаті usb-модем Билайн

На жаль, ШВИДКІСТЬ з'єднання з Інтернетом у багатьох випадка залішає бажати КРАЩИЙ. Природно, вінікає бажання хоч якось ее збільшити. Для качану Спробуйте підключітіся до Іншого тарифного плану.

Всі оператори предлагают й достатньо різноманітній спектр тарифів. Віберіть найбільш швидкісний, ЯКЩО вам дозволяють фінансові возможности.

Если ж вам нужно програмним методом збільшити ШВИДКІСТЬ доступу в інтернет, то сделать це можна помощью Відключення Зайве процесів, служб и програм. По-перше, відключіть ВСІ запущені Додатки, что Використовують Підключення до інтернету.

Зверніть особливая уваг на менеджери закачувань и порівняно «важкі» програми. Яскраве прикладом таких утіліт є наступні програми: uTorrent, Skype, DownloadMaster, Emule, антивірус (у тому випадка, ЯКЩО ВІН й достатньо часто оновлює свои вірусні бази).

Вімкніть непотрібні служби. Для цього відкрійте панель Керування, перейдіть до меню «Адміністрування» и віберіть пункт «Служби». Пріділіть особливая уваг службам, відповідальнім за оновлення програмного забезпечення та операційної системи. Їх краще відключіті взагалі.

Маленька ШВИДКІСТЬ з'єднання з Інтернетом у USB-модемів іноді є наслідком поганого сигналу. Для его Поліпшення використовуются USB-подовжувач, Який дозволити помістіті модем у зону з КРАЩИЙ прийомов сигналу.

Для тихий Користувачів, хто вікорістовує USB-модеми Виключно в пріміщеннях, є відмінне решение. Придбай Wi-Fi маршрутизатор з підтрімкою USB-порту. Підключіть до нього ваш модем и налаштуйте обладнання. Створіть Бездротовий точку доступу. Дода маршрутизатор в зоні вісокої якості сигналу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: