» »

Як зробити безкоштовний інтернет на МегафоніОператор мобільного зв'язку "Мегафон" надає своим абонентам безкоштовний інтернет, оплачується Тільки сам Трафік (Наприклад, завантажена музика, картинки и так далі). Перш, чем Почати користуватись інтернет-ресурсами, ві повінні отріматі настройки и Зберегти їх у своєму телефоні.

Як зробити безкоштовний інтернет на Мегафоні

Заявку на Отримання інтернет-налаштування ві можете заповнити та надіслаті на Офіційному сайті | Статистика оператора "Мегафон". Для цього на головній сторінці віберіть графу под назви "Телефони", потім "налаштування інтернету, ммс, GPRS и WAP, а далі просто Заповніть необхідні поля.

Крім того, отріматі на свой телефон налаштування можна за безкоштовна номером 5049. Відправте на нього смс-повідомлення з текстом 1 (ЯКЩО Хочете отріматі налаштування інтернет), 2 (ЯКЩО Хочете отріматі настройки wap) i 3 (ЯКЩО Вам потрібні налаштування ммс). Клієнтам "Мегафона" такоже доступні НОМЕР 05190 та 05049.

Отріматі автоматичні налаштування інтернету можна, зателефонувавші на номер Абонентської служби 0500 (ЯКЩО Дзвінок з мобільного) або 502-5500 (ЯКЩО з домашнього). У тому випадка, ЯКЩО Жоден з Видів Отримання настройок вам не підійшов або у вас вініклі будь-які складності, зверніться в салон зв'язку "Мегафон" або в офіс технічної ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: