» »

Як зробити Бездротові навушникиЯк зробити Бездротові навушники. Підключення Бездротовий навушників до комп'ютера НЕ Заберіть у користувача Багато годині. Все, что может знадобітіся для цього заходу - це комп'ютер, навушники, а такоже програмне забезпечення, Яке входить в стандартну комплектацію вироби.

Як зробити Бездротові навушники
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, навушники

Если ві вставите USB-передавача у Вільний порт на комп'ютері и встановіть Перемикач навушників в положення «ON», ві НЕ почуєте жодних звуку з пристрою. Це обумовлюється тим, что система не пізнає Пристрій. Для правильного розпізнавання навушників комп'ютером, вам звітність, Встановити відповідне програмне забезпечення. Розглянемо детально, як зробити Підключення Бездротовий навушників до комп'ютера.

Вставте в дисковод диск з програмним забезпеченням. Даній диск ві зможете найти в комплекті поставки навушників. Колі система прочітає інформацію з диска, буде запущено діалогове вікно для встановлення необхідного програмного забезпечення. Для коректної роботи навушників НЕ змінюйте кінцевого шляху установки драйвера - Інсталяція винна Виконувати в каталог за замовчуванням. Для цього всегда натіскайте кнопку «Далі». Напрікінці вам нужно буде Прийняти умови ліцензійної догоди, после чего натиснута кнопку «Встановити».

После установки програмного забезпечення для навушників на комп'ютер, перезавантажте систему. Для цього відкрійте меню «Пуск», віберіть пункт «Завершення роботи», после чего клікніть по значку «Перезавантаження».

Як Тільки комп'ютер буде готовий до роботи после перезавантаження, вставте передавача USB в будь-який Вільний на Вашому ПК порт. За рахунок раніше встановленного програмного забезпечення система автоматично Визначіть тип підключеного пристрою. Вам Тільки залиша поставіті Перемикач навушників в режим «ON» и насолодітіся звуковідтворенням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: