» »

Як зробити з навушників мікрофонЕсли ви любите спілкуватіся через програми Skype и Mail-агент, співуче, у вас є окремий мікрофон, гарнітура або мікрофон, вбудований в корпус ноутбука. Все йде добре до того моменту, поки ваш мікрофон НЕ ламається. З невідоміх вам причин, ВІН перестає реагуваті на сигналі, что надходять в поле его ДІЯЛЬНОСТІ. Если ві Вже задумалися про покупку ново мікрофона - НЕ поспішайте. Своїми силами можна перетворіті старі навушники від вашого телефону в новий мікрофон.

Як зробити з навушників мікрофон
Вам Знадоби
  • Навушники від телефону, штекер jack «3,5», з'єднувальні дрота, паяльник.

Звічайній, найпростішій вихід з положення, у Вашому випадка, скористати старими Навушники від телефону. Тут может буті 2 Варіанти. Можна використовуват навушники безпосередно, а можна скористати Тільки мікрофон. Перший вариант більш лояльний и позику Всього пару хвилин вашого часу. Сходіть в магазин радіодеталей, купіть перехідник, Який перетворіть тонкий штекер jack 2,5 в штекер jack 3,5. З'єднайте перехідник Зі штекером навушників и користи НЕ Тільки мікрофон, альо и всієї гарнітурою.

Такоже у цьом випадка є можлівість сделать Наступний: підключіті гарнітуру до телефону - з'єднати телефон и комп'ютер помощью Bluetooth-з'єднання. Цею вариант віправдовує собі на увазі менших витрат (ЯКЩО у вас є Bluetooth-адаптер).

Розглядаючі Останній способ Вирішення проблеми, Варто відзначіті, что вам доведе Здійснювати спайку проводів. Если ві Це не вмієте, попросіть ДОПОМОГИ у друзів або знайомого, хочай праворуч це нескладних. Спочатку озбройтеся нагрітім паяльником, каніфоллю и невелика кількістю припою. Вам звітність, пріпаяті заздалегідь приготовання двожільній провід до штекера jack 3,5.

После з'єднання штекера ї проведення візьміть у руки навушники від телефону. Розберіть маленький корпус, в Який вбудована кнопка «Відповідь». Ві побачим маленький мікрофон. Припаяйте до мікрофона оголені Частину двожільного проводу. Корпус можете назад зібраті. Такоже ві можете вітягті мікрофон з гарнітури, альо гарнітура ВТРАТИ свою цілісність.

Если все Було Зроблено правильно и дрота в місцях спайки не замкнулися, то при підключенні мікрофона до комп'ютера, ві почуєте звуки клацання, властівіх Працюючий мікрофона.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: