» »

Як зробити з цифровика веб-камеруДеякі цифрові фотоапарати можна використовуват як web-камери. Для цього необхідне Дотримання питань комерційної торгівлі умів. Природно, Данії фотоапарат винен буті наділеній відеовіходом.

Як зробити з цифровика веб-камеру
Вам Знадоби
  • - ZoomBrouzer;
  • - Studiopro;
  • - Skype;
  • - Active Cam.

Підготуйте ВСІ необхідні програми для роботи з фотокамерою. Встановіть додаток ZoomBrouzer. Воно розраховане на роботу з фотоапаратами ФІРМИ Canon, то может буті успішно сінхронізовані з камерами других віробніків. Скачайте та встановіть програму Skype. Для цього відвідайте сайт http://www.skype.com/intl/ru/home.

Тепер скачайте и встановіть програму Studiopro. Обов'язково віберіть версию, яка підійде для роботи з вашою операційною системою. Це утіліту звітність, в обов'язковому порядку встановлюваті в Останню черго. Запустіть установку програми Studiopro. У Певний момент вам буде запропоновано налаштуваті параметрів робота відео в Skype. Віберіть режим Studiopro в графі «Джерело сигналу».

Увімкніть цифровий фотоапарат и підключіть его до комп'ютера, вікорістовуючі порт USB. Тепер відкрійте вікно програми ZoomBrouzer и виконан Підключення до вашої фотокамері. После успішного з'єднання з'явиться вікно з відповіднім повідомленням.

Запустіть програму Studiopro. После ее завантаження віділіть на екрані ту область, в якій зображення, что передається фотоапаратом. Ваша імпровізована web-камера готова до роботи. Пам'ятайте про ті, что дана ЗВ'ЯЗКУ працює Тільки з програмою Skype.

Если ваш фотоапарат НЕ має Функції управління з комп'ютера, то вам буде нужно відеокарта з портом Video In. Підключіть до нього кабель фотоапарата, Який призначеня для з'єднання з телевізором. Встановіть програму Active WebCam и запустіть ее. Активами захоплення зображення з екранах и передачу его в інтернет. У даного випадка такоже краще використовуват програму Skype для відеоконференції. Если у вашій відеокарті немає потрібного входу, а камера не керується з ПК, то використовуват его в якості web-камери Неможливо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: