» »

Як зробити кабель для прошивки китайського телефонуЯк дізнатіся прошивку китайського телефону. У комплект Деяк КИТАЙСЬКА телефонов входити кабель для Підключення до комп'ютера. Однак ЯКЩО вінікне бажання або потреба прошити телефон, скористати Цім кабель не вдастся, для ціх цілей ВІН НЕ призначеня. Если ві Хочете Оновити програмних начинку апарату, то кабель для Підключення можна сделать самостійно.

Як зробити кабель для прошивки китайського телефону

У Першу Черга Знадоби додатковий USB-кабель, такоже звітність, буде найти кабель з мікросхемою PL-2303, Наприклад кабель від телефону Simens C55, кабелі від пізнішіх версій телефонов Simens НЕ підійдуть.

Знайдіть в інтернеті Терморегулятори кабелю под модель вашого телефону. Если найти необхідні схеми не вдається, візначіті пінауті можна самостійно, в цьом випадка Знадоби тестер (мультиметр).
Вімкніть телефон, батарея винна буті заряджена.
• Встановіть на тестері режим вімірювання опору. Одним з щупів тестера прибирати контакти кабелю, а другий тримайте на контакті «-» батареї телефону. Як Тільки тестер Покажіть значення близького до нуля, буде визначеня заземлюючих контакт кабелю (GND), зазвічай ВІН має ізоляцію чорного кольору, запам'ятайте его.
• Встановіть на тестері режим вімірювання вольтажу. Один з щупів тримайте на заземлювальних контакті (GND), іншім перебирайте залиша контакти, при цьом звітність, короткочасно натіскаті кнопку включення телефону. Показання тестера В районі 2.7 - 2.8 вольт говорити про знайдення контактах RX и TX, запам'ятайте ЦІ контакти.

Припаяйте контакти GND, RX и TX до мікросхеми PL-2303, терморегулятори мікросхеми PL-2303 можна найти в інтернеті.
Отриманий кабель можна використовуват для прошивки китайського телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: