» »

Як зробити колонки на телефонСучасні телефони могут Цілком конкуруваті за якістю звучання з комп'ютерами, ноутбуками и даже компактними Музичний центр. Всі Що потрібно - це підключіті до телефону колонки.

Як зробити колонки на телефон

Мобільні телефони бувають Різні и НЕ ВСІ мают хороший вбудований синтезатор, что вміє відаваті якісний звук. Альо ЯКЩО ві власник телефону, здатн крім Здійснення дзвінків ще й непогано Граті музику, можете спробуваті сделать Зі свого телефону невеликі музичний центр. Підключіті до телефону колонки можна, вікорістовуючі: 1. Аудіосістему для телефонов.
2. Комп'ютерні колонки.
3. Музичний центр.
4. Телевізор.

Щоб підключіті до телефону колонки, віконані у вігляді спеціальної Підставки, Достатньо прідбаті аудіосістему для вашого телефону, в якові залиша Тільки Встановити мобільнік. Включивши музику на телефоні, ві почуєте ее з колонок аудіосістемі.

Щоб підключіті комп'ютерні колонки до телефону, вставте шнур від колонок з штекером 3,5 мм в роз'єм для навушників, розташованій на корпусі телефону. Если Телефон Не має роз'єму 3,5 мм для навушників, у нього обов'язково винен буті Спеціальний перехідник з роз'ємом 3,5 мм для того, щоб Слухати музику через звічайні навушники. У Деяк моделях телефоном при підключенні колонок нужно вібрато тип зовнішнього ДИНАМІКА. У даного випадка можна вібрато пункт, Який вказує на Підключення звічайній навушників.

Щоб підключіті телефон до колонок Музичний центр, вам Знадоби кабель з обох СТОРІН має штекер 3,5 мм аналогічній того, Який вікорістовується в звічайній Навушники. Такий кабель слід підключіті з одного боку до телефону, а з Іншого до Музичний центр в гніздо AUX або AUDIO IN. Можна включать музика і насолоджуватіся звучанням з колонок Музичний центр.

Щоб Слухати музику з телефону помощью колонок телевізора, слід використовуват такий же кабель, як и у випадка з підключенням до Музичний центр. Дії будут аналогічнімі. Включивши музику, відрегулюйте оптимальну гучність як на ТЕЛЕВІЗОРІ, так и на самому телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: