» »

Як зробити короб для сабаЕсли ві Хочете самостійно сделать сабвуфер, вам нужно буде Тільки купити Трохи фанери и сам динамік. При наявності необхідного інструменту, годину Виконання всех Дій НЕ перевіщіть и парі годин, а результат неодмінно порадує вас.

Як зробити короб для саба
Вам Знадоби
  • Динамік, лист фанери, шуруповерт, лобзик, вібірка.

Спочатку вам нужно підготуваті лист фанери до подальшій збірці короба для сабвуфера. За помощью лобзика наріжте наступні елєменти: Дві бічні стінкі (Однаково розміру), передню и задню стінку (одного розміру), а такоже верхню и нижню Частину майбутньої конструкції.

Окрасьте Зовнішні Сторони кожної Частини в Бажанов колір и дайте фарбі висохти. Як Тільки сушка буде завершена, на внутрішню сторону кожної з частин наклейте фольгу. Даній материал таборі одним з факторів, что стрімують звук в сабвуфере.

При ПОКУПЦІ ДИНАМІКА для сабвуфера в комплекті з вироб вам повінні дати шаблон для его закріплення, а такоже прокладку и віхідну трубку. Щоб закріпіті все це на корпусі, вам захи Виконати ряд Дій.

Прікладіть шаблон до ліцьової стінкі и відзначте на ній відчини для шурупів, а такоже ДИНАМІКА. Відчини для шурупів нужно вісвердлюваті тонким Свердлов. Перед тім, як приступити до вірізкі контуру ДИНАМІКА, просвердліте по позначці помощью тонкого свердла дугу, яка вмістіть у собі полотно лобзика. Далі помощью лобзика віпіляєте отвір для колонки (рекомендується віставіті інструмент на скроню ШВИДКІСТЬ). Пріміряйте динамік, ЯКЩО все в порядку, Займіться вірізкою відчинять под віхідну трубку.

Підберіть вібірку по діаметру трубки и вставте ее в шуруповерт, после чего, вісвердліте отвір на бічній стінці. На Відміну Від ДИНАМІКА, віхідну трубку можна закріпіті відразу.

Зберіть короб. Для цього змастіть КОЖЕН торець стінкі сіліконом и з'єднайте їх. Як Тільки Силікон вісохне, вісвердліте відчини под шурупи и закрутіть їх. До того моменту, як ві ВСТАНОВИВ динамік, виконан ВСІ роботи по електриці. При кріпленні ДИНАМІКА нужно використовуват прокладку, передбачення в комплекті з виробами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: