» »

Як зробити моторчикЖиття - це рух. Машини, Кораблі, Літаки - все рухається. Кожна людина знає, что об'єднує ВСІ рухомі апарати, створені людиною - це двигун (мотор). Створення справжнього двигуна - це Складний процес, альо Невеликий моторчик можна сделать самостійно.

Як зробити моторчик
Вам Знадоби
  • - Емальований мідний дріт. Дріт віберіть досліднім путем так, щоб Котушка НЕ ​​прогінається во время Обертаном.
  • - Булавки 2 шт (неемальовані). Булавки обов'язково повінні буті з струмопровідніх матеріалів.
  • - Ізолента;
  • - Магніт (склад: рідкісноземельній метал и кобальт. Має металевий Блиск);
  • - Батарейка (формат D).

Найскладніша частина в створенні даного найпростішого механізму - сделать котушкі. Для цього візьміть дріт и намотайте ее на батарейку так, щоб витки утворили щільне кільце. Потрібно сделать около 40-50 вітків. Далі акуратно зніміть мідне кільце з батарейки. Кінець и качан котушкі (5-6 см) оберніть вокруг кільця (це нужно для закріплення вітків котушкі) i розведіть по сторонам кутом 180 градусів. Потім зачистите «ніжкі» котушкі наждачним папером для того, щоб Знято емаль.

Візьміть шматок ізоляційної стрічкі, шпильки и батарейку. Булавки міцно прікріпіть ізолентою до плюса (+) и до мінуса (-) батарейки (з одного боку под кутом 90 градусів до осі батарейки).

У «вушка» шпильок вставте зачіщені «ніжкі» котушкі так, щоб вона вільно Обертана в Цій підставці, альо не сильно бовталося в ній.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: