» »

Як зробити неонОдним з Головня напрямів Використання неону - є создания газорозрядних трубок. Це Скляні колби, укладені между електрода. Смороду світяться при й достатньо невелікій сілі Струму, тому нашли свое! Застосування в багатьох областях промісловості. З таких неонових трубок роблять рекламу, фотоелементі, газові лазери, сігнальні лампи. Такоже Неонові лампи широко Використовують в архітектурному дізайні, створюючі декоративні підсвічування як усередіні приміщення, так и зовні.

Як зробити неон
Вам Знадоби
  • пластикова пляшка, перекис, сода

Найпростішу газову лампу, что світіться неоном, можна сделать своими руками. Для цього буде нужно літрова пластикова пляшка з будь-яким газованім напоєм, харчова сода и рідка перекис водний.

Відлійте з пляшки з газованою водою пріблізно 14 частина (стакан). Візьміть харчову соду и Дода ее (1 чайну ложку) в пляшку з лимонадом.

Налійте в отриманий суміш перекис водний (3 ковпачка від пластікової пляшки). Закрійте Ємність кришкою и гарненько збовтайте.

Рідина в пляшці почном світітіся пріємнім біло-жовтим світлом. Таку лампу можна використовуват для освітлення намету в поході або в роли декоративного ліхтаря на Вечірці.

Електричний саморобний неон можна сделать Зі звічайній тюбика з термоклеем и даже Прозоров кулькової ручки.

Для цього треба вітягнуті з неї Стрижень и Ковпачок, помістіті туди світлодіод потрібного кольору, Наприклад на 3V, и підключіті до трансформатора. Щоб світіння Було розсіянім поверхню Прозоров пластику можна зашкуріті наждачкою, або залитих всередину епоксидного клею, Який теж добро розсіює світло.

До речі, среди акваріумістів неон такоже Поширення. Тільки для них неон - це симпатична світіться рибка. Уздовж Усього ее тіла проходити смужка, яка світіться різнім світлом залежних від освітлення. Нижчих цієї смуги проходити Малинова смужка на черевці. Загаль, дуже красива рибка. Чи не дарма місце проживання неонов довго хова їх першовідкрівачем Огюстом рабо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: