» »

Як зробити обіцяній платіж билайнЯк зробити довірчій платіж. Залішатіся в будь-який годину на зв'язку и поповнюваті свой баланс можна Завдяк послузі под назви "Довірчій платіж". Даною услуг цілодобово могут користуватись абоненти оператора "Білайн". За їх запитуйте оператор тимчасово поповнити їх рахунок на ПЄВНЄВ суму.

Як зробити обіцяній платіж билайн

Для актівації "Довірчого платежу" наберіть номер * 141 # и натісніть клавішу виклику. На ваш рахунок буде зараховано Певна сума, яка буде залежаться від ваших щомісячніх витрат на послуги зв'язку (чім смороду Вищі, тім больше сума нарахування). Наприклад, ЯКЩО за Останні три Місяці ві витрати прежде 3000 рублей, то ваш платіж буде дорівнює 300 рублям. До речі, Залишок коштів на Вашому Рахунку винен буті не менше 0 и НЕ больше 90 рублей.

У тому випадка, ЯКЩО Ваші витрати за місяць становляит від 1500 до 3000 рублей, вам на рахунок буде зараховано 15 - рублей. Тут ваш баланс винен буті від 0 до 60 рублей. "Довірчій платіж" дорівнюватіме 90 рублям, ЯКЩО ві вітрачаєте щомісяця на послуги зв'язку від 100 до 1500 рублей. Залишок на Вашому Рахунку, як и в попередня випадка, що не винен перевіщуваті суму в 60 рублей.

Если ж витрати становляит суму 100 рублей або менше, тоді ві можете отріматі "Довірчій платіж" у розмірі 30 рублей. Ваш баланс при цьом винен буті від 0 до 30 рублей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: