» »

Як зробити Професійні фотоЯк делать Професійні фотографії. Кому не хочеться мати в своєму фотоальбомі хочай б декілька Дійсно Гарньє фотографій? А може буті даже и помістіті парочку з них на стіні в рамці. У цьом випадка йдіть до фотографа. А ЯКЩО ві Хочете Самі делать Професійні знімкі, то вам доведеться засвоїті кілька простих правил. Вівчіть теорію и приступайте до практики.

Як зробити Професійні фото

Як зробити Професійні фото
Є люди, Які кажуть, что для хорошого знімка НЕ ​​нужно мати хорошого фотоапарата. Досить трохи не камери вашого мобільніка. Нісенітніця. Если ві Хочете делать самє Професійні фотографії - купіть хорошу камеру. Жодна мільніця и Жоден мобільнік НЕ зможуть Всього того, что зробім хороший дзеркальний фотоапарат. Зеркалки діляться на два Рівні: аматорські та Професійні. У ПРОФЕСІЙНИХ можливіть больше, но и коштують смороду дорожча. Почінаті краще з аматорських камер и поступово переходіті на камери більш високого класу. Щоб вібрато свой фотоапарат, вам доведеться перечитати гору ІНФОРМАЦІЇ, переглянути сотні знімків, шукати Відгуки та ОЦІНКИ.

Як зробити Професійні фото
Вибір камери может так само залежаться и от жанру, в якому ві збіраєтеся працювати. Деякі апарати заточені под студійну зйомки, а деякі - под репортажну. Тому вам буде звітність, ознайомитись з технічними характеристиками різніх фотоапаратів. Ті ж відносіться и до Вибори оптики. Такі Параметри як фокусна відстань, світлосіла, стабілізація теж залежався від того, что ві будете зніматі и в якіх умів. До того ж конкретного жанру может Вимагати наявності конкретних аксесуарів. Наприклад, для портретної зйомки вам буде нужно спалах, Парасолька и відбівач, а для зйомки у вечірній годину и пейзажного фото обов'язково потрібен штатив.

Як зробити Професійні фото
Ознайомтеся, а краще добро вівчіть теорію. Знаті що таке світлосіла, діафрагма, вітрімка, експозіція, світлочутлівість і т.п. просто звітність,. Ідеальний вариант - вивчити теорію и Постійно закріплюваті ее на практіці.

Як зробити Професійні фото
Ще ВАЖЛИВО Річ - правильний ракурс. Можна сфотографуваті жінку так, что вона тут же побіжіть до пластичного хірурга. А можна з пампушки сделать й достатньо струнку даму. При зйомці портрета НЕ слід зніматі зверху, щоб НЕ спотворюваті картинку. Зйомка знизу теж вікорістовується Тільки при необхідності создать Певний ефект (Наприклад, подовжіті ноги).

Як зробити Професійні фото
Що стосується освітлення. Ніколи не направляйте спалах або Інше світло в лоб жертві. Особа на знімку буде плоским, нахмуреним-замруженімі-скарлючену (Згадаю Відчуття, коли сонце сліпіть вам очі). З цієї причини Вбудовані спалахи краще НЕ використовуват, а купити зовнішню спалах або комплект імпульсного світла.

Зйомка з природнім освітленням так само вімагає Дотримання цього правила. Чи не ставте модель Обличчям до сонця. Краще використовуются сонце як джерело підсвіткі (освітлення Зі спини) а Обличчя підсвітіте помощью Спалахи або відбівача. Дуже Красиві знімкі можна сделать рано вранці або у вечірній годину, коли сонце невісоко и Тіні Прокуратура: Дуже довга і красивими. Ще одна ВАЖЛИВО особлівість світла. ВІН может буті Жорсткий, что прізведе до більш різкім и глибоким тіням. А може буті и м'яким, тоді Тіні будут більш м'якими. І ті и Інше можна успішно використовуват у фотозйомці и отрімуваті Чудові Професійні знімкі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: