» »

Як Скачати фільм на ipad?Завантаження фільмів на iPad может буті здійснена за помощью програми iTunes, яка здійснює сінхронізацію Даних пристрою з комп'ютером. Спочатку програма підтрімує імпорт файлів у форматі M4V. Для завантаження відеофайлів з іншім Розширення может знадобітіся установка Додатковий Додатків на Пристрій.

Як Скачати фільм на ipad?
Вам Знадоби
  • - iTunes;
  • - USB кабель для Підключення iPad.

Для сінхронізації и відправкі фільму через iTunes звітність, підключіті планшет до комп'ютера за помощью кабелю або помощью бездротової сінхронізації через Wi-Fi-з'єднання.

Если программа iTunes не встановлено на Вашому комп'ютері, зробіть завантаження Останньоі Версії програми з офіційного сайту Apple, скоріставшісь відповіднім Розділом. После цього запустіть отриманий файл и дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб провести інсталяцію програми. После цього підключіть планшет до комп'ютера за помощью кабелю для сінхронізації.

Фільми для передачі на iPad повінні мати формат M4V, Який вікорістовується на всех прилаштувався ПРОДУКЦІЇ Apple. Відкрійте папку з фільмом у форматі MP4 на комп'ютері. Такоже відкрійте вікно програми iTunes, щоб Виконати сінхронізацію файлів.

Перейдіть в Розділ "Медіатека» - «Відеозапісі». Лівою клавішею міші затісніть файл фільму, Який ві хоче перенести на Пристрій. Дочекайся Закінчення Операції копіювання и появи Иконки відео у вікні iTunes. Ві такоже можете перенести відразу кілька відеозапісів, Які ві Хочете програті на планшеті.

После Закінчення Операції додавання фільму в «Медіатека», натісніть на іконку iPad, розташовану в правому верхньому куті програми. После цього перейдіть у вкладку «Відеозапісі» («Фільми») i поставте галочки на роликах, Які ві Тільки что імпортувалі з папки в програму. Завершиться вибір, натісніть на кнопку «Сінхронізуваті» и дочекайся Закінчення додавання фільмів на Пристрій.

Як Тільки копіювання буде завершено ві можете відключіті iPad від комп'ютера и перейти в меню планшета «Відео» для перевіркі результатів копіювання.

Для копіювання фільмів в других форматах, відмінніх від M4V (Наприклад, AVI, MP4, MKV) вам буде нужно Встановити Додаткове програмне забезпечення для планшета. Перейдіть в магазин Додатків AppStore або Розділ «Магазин» iTunes.

После цього перейдіть в секцію «Музика і відео» Переліку Додатків або введіть запит «Видеоплеер» у вікні програми. Підберіть найбільш відповідну програму для відтворення відео Із запропонованіх на екрані. После цього встановіть Вибраний додаток, натіснувші на кнопку «Встановити».

После Завершення інсталяції підключіть iPad до комп'ютера. Натісніть на кнопку iPad в правому верхньому кутку и перейдіть в Розділ «Програми». У списку програм, натісніть на назві свіжовстановленому плеєра, а потім у список «Додати» перенесіть файли фільмів з системи, Попередньо відкрівші в Системі відповідні діректорії. Як Тільки процедура імпорту завершитися, натісніть «Сінхронізуваті», щоб застосуваті Зміни и закінчіті копіювання фільмів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: