» »

Як Скинути гроші з мтсЯк Скинути бомжа на мтс. Оператор стільнікового зв'язку "МТС" надає можлівість своим абонентам переказувати кошти Зі свого мобільного Рахунку на рахунок Іншого абонента всередіні мережі помощью Всього однієї команди. Послуга "Мобільний переклад" дозволяє поповніті рахунок одного, колеги, подружжя або дитини моментально. Для цього НЕ нужно шукати найближче салон зв'язку або Платіжний термінал.

Як Скинути гроші з мтс

Для того щоб перевести гроші з одного Рахунку на Інший, наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 112 * 911ХХХХХХХ * сума (від 1 до 300 рублей) # та клавішу виклику. Де, 911ХХХХХХХ - це номер абонента, якому ві бажаєте перевести гроші на рахунок. Наприклад, * 112 * 89113333333 * 50 # та клавішу виклику.

Потім на ваш номер надійде ПОВІДОМЛЕННЯ про підтвердження переказу. Переклад нужно Відправити ПРОТЯГ 5 хвилин, інакше кошти НЕ будуть переказані. Если ві помилуй або передумали делать переказ, що не підтверджуйте операцію, и вона буде автоматично Скасовано через 5 хвилин.

У разі успішного Здійснення Операції на рахунок абонента, якому ві перевели гроші на телефон, надійде Інформаційне повідомлення про поповнення его Рахунку Із зазначенням суми та номера вашого телефону.

Чи не можна перевести гроші з МТС на номери других Операторів стільнікового зв'язку, а такоже НОМЕРИ Які зареєстровані в Іншому регіоні.

Послуга "Мобільний переклад" доступна Тільки абонентам з позитивним и балансом. Крім того, у вас после переведення на Рахунку винне Залишити не менше 50 рублей.

Дана послуга НЕ вімагає Підключення.

За КОРИСТУВАННЯ услуг "Мобільний переклад" Абонентське плата не стягується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: