» »

Як Скинути музику на iPadIPad - відмінний планшет для інтернет-серфінгу, ігор, перегляду відео и картинок, а такоже для прослуховування музики. Для запису пісень на iPad вам Знадоби программа для сінхронізації комп'ютера и планшета - iTunes.

Як Скинути музику на iPad

Если ві Вперше збіраєтеся підключаті планшет до комп'ютера, то для качана роботи вам нужно на Офіційному сайті | Статистика Компанії Apple завантажити Останню версию програми iTunes и Встановити ее на ваш комп'ютер. Запустіть програму, підключіть iPad до комп'ютера. У верхньому правому куті екранах винна з'явитися кнопка з назв вашого iPad, на якові нужно клікнуті, щоб Почати Редагування ІНФОРМАЦІЇ на планшеті.

Щоб Додати музику в iPad, спочатку Дода ее в iTunes помощью клавіші «Додати файл у медіатеку ...». У вікні, віберіть файли з потрібною музика і натісніть "Додати". Тепер ві можете сінхронізуваті iPad з iTunes: для цього натісніть на кнопку «Сінхронізуваті» у правому нижньому куті програми. После сінхронізації відключіть iPad від комп'ютера и зайдіть в додаток «Музика», там з'являться вибрані пісні.

У магазині Додатків AppStore ві можете Встановити Одне з безлічі безкоштовна програм для відтворення музики. Для цього наберіть в рядку поиска AppStore «MP3». Існують 2 типу Додатків. Одні програми дозволяють завантажити музичні треки з інтернету на планшет и Слухати їх. За помощью других програм можна завантажити на планшет музику через iTunes. Для цього нужно зайти у вкладку «Програми», знайте в списку новий додаток и завантажити в нього музику, клікнувші на кнопку "Додати". У вікні, можна вібрато папку або декілька файлів пісень и Додати їх у програвач.

Створіть кілька плейлістів в плеєрі, щоб ві могли Слухати пісні в ПЄВНЄВ порядку, можна Скласти списки за стилями або окремим артистам. У стандартній Програмі «Музика» є кнопка «Перемішаті». Колі вона натиснута, ВСІ пісні на iPad відтворюються у Випадкове порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: