» »

Як Скинути музику на айподПлеєр iPod від Компанії Allpe - це багатофункціональній Пристрій, Який дозволяє грата в ігри, читать по книги, відвідуваті інтернет-сайти. Крім того, цею Пристрій вікорістовується як програвач музики. Яким же чином завантажити в ваш iPod музику?

Як Скинути музику на айпод
Вам Знадоби
  • - iPod;
  • - кабеля підключення до комп'ютера;
  • - программа iTunes;
  • - колекція музики.

Встановіть програму iTunes на ваш комп'ютер. Це програмне забезпечення призначеня для управління Даними, поновлення iPod, Відновлення ІНФОРМАЦІЇ на цьом плеєрі.

Підключіть ваш iPod до комп'ютера. Пристрій винен знаходітіся у включених стані.

Дочекайся, поки операційна система Визначіть підключеній Пристрій.

Запустіть iTunes.

Дода музичні файли в бібліотеку. Для цього в iTunes можна скористати пунктом меню «Файл - Додати файл у медіатеку (Додати папку в медіатеку)». Віберіть файл, групу файлів або папку, натісніть кнопку "Ок". Музику такоже можна Додати «перетягнувші» музичний файл, групу файлів або папку в Розділ «Медіатека» в лівій частіні вікна iTunes.

Підготуйте музику до запису на ваш iPod. Для цього віберіть у лівій частіні iTunes підключеній Пристрій. У головному вікні програми зверху віберіть вкладку «Музика». У списку музики відзначте галочками композіції, жанр, Виконавця або альбом, Який ві додали в медіатеку.

Поставте в цьом ж вікні галочку в пункті «Дозволіті сінхронізуваті музику для цього пристрою»

Натісніть на кнопку «Сінхронізуваті» у правому нижньому куті вікна iTunes. У процесі сінхронізації стане зіставлення Даних Зі Сховище Даних на комп'ютері и вмісту на Вашому iPod. Відповідно додана вами музика буде перенесена на плеєр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: