» »

Як Изменить тариф мегафонОператори стільнікового зв'язку періодічно випускають Нові тарифні плани, пропонуючі своим абонентам більш Вигідні Предложения. Для того щоб Изменить тариф в мережі Мегафон, вам не нужно вірушаті в офіс Компанії - ві можете сделать це самостійно.

Як Изменить тариф мегафон

Самперед, віберіть відповідній вам тарифний план. Для цього перейдіть в Розділ «Тарифи» на Офіційному сайті | Статистика Мегафон за адресою www.megafon.ru и віберіть тариф, Який враховує Особливості вашого мобільного Спілкування.

После того, як ві підібралі тариф, перейдіть в Інтернет-систему самообслуговування «Сервіс-Гід» у розділі «Обслуговування». Щоб отріматі пароль для доступу в систему, наберіть Зі свого телефону команду * 105 * 00 # и натісніть клавішу виклику. У відповідь вам прийде SMS з паролем. Введіть номер телефону и пароль и увійдіть в «Сервіс-Гід», де ві зможете Изменить поточний тариф на новий.

Такоже для Зміни тарифного плану ві можете звернута в Абонентське службу Мегафон. Для цього зателефоном з мобільного телефону за номером 0500 або з Міського телефону за номером 502 55 00 и повідомте оператору про свое бажання Изменить тариф. ВАРТІСТЬ Зміни тарифом через оператора Абонентської служби складає 30р. з ПДВ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: