» »

Як Изменить тарифний план МТСКомпанія МТС Постійно предлагает абонентам нові, часто більш Вигідні, тарифні плани. І ЯКЩО чинний тариф переставши вас влаштовуваті, Ви завжди можете поміняті его на більш відповідній помощью одного з описом нижчих способів.

Як Изменить тарифний план МТС
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон c SIM-картою МТС;
  • - доступ в інтернет.

Будь-який абонент Компанії может скористати безкоштовна мобільним порталом «МТС Сервіс». Для доступу до нього наберіть на своєму телефоні * 111 #. На екрані телефону з'явиться головне меню «МТС СЕРВіСУ». Поруч з шкірними пунктом указам номер. Натісніть «Відповісті», наберіть номер пункту «Тарифи» и натісніть кнопку виклику. Появится нове меню, в якому можна дізнатіся інформацію про свой тариф або ознайомитись з усім переліком пропозіцій Компанії. Для переходу до Вибори тарифного плану натісніть «Відповісті» и наберіть «2». Далі з Відкрився списку віберіть Цікавить вас тариф и відправте запит з йо номером. После цього Ві попал в меню тарифного плану, в якому можна підключітіся до нього за помощью відправкі запиту з номером пункту «Изменить тариф».

У опісі шкірного тарифного плану на Офіційному сайті | Статистика МТС вказано код USSD-запиту. Для того, щоб Изменить свой діючий тариф на Обраний, відправте цею код Зі свого телефону.

Такоже управляти своим тарифом можна помощью СЕРВіСУ «Інтернет-помічник», Який знаходітіся на сайті На даний МТС у розділі «Допомога та обслуговування». Логіном для доступу до СЕРВіСУ служити ваш номер, а пароль нужно Встановити самому. Для цього відправте SMS з текстом «25 [пробіл] ****» на номер 111, де вместо зірочок нужно вказаті Вибраний пароль. После авторізації в «Інтернет-помічника» появится головне меню, в якому є Розділ «тарифні плани». Зайшовші в нього, ві зможете поміняті свой діючий тариф.

Если у вас вініклі будь-які труднощі з зміною тарифного плану, Ви завжди можете звернута помощью до співробітніків Компанії у фірмовий салон-магазин або контактний центр МТС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: