» »

Як Дивитись в прямому ефірі СТС



Серіали «Татусеві дочки» та «Моя прекрасна няня», скетч-шоу «6 кадрів» и «даєш молодь!», Науково-пізнавальна програма «Галілео», інтелектуальна гра «Найрозумнішій» з Тіною Канделакі и программа «Кіно в деталях» з Федором Бондарчуком - це позбав частина того, что можна помістіті на візітну картку розважального каналу СТС. Цілодобові трансляції цієї телемережі, яка охоплює и Вісім регіональніх телекомпаній, можна Дивитись и в режімі онлайн, ЯКЩО це дозволяє ШВИДКІСТЬ вашого Підключення до інтернету.

Як Дивитись в прямому ефірі СТС

У інтернеті є сайти, Які спеціалізуються на поиска різніх джерел онлайн тілі-і радіомовніків. Такі веб-ресурси зручні тім, что роблять непотрібнім самостійні розшукую и відсів ПОСИЛАННЯ через пошукові системи. Крім того, часто в таких сервісах телеканали представлені відразу декількома ПОСИЛАННЯ, шкірні з якіх вікорістовує свое джерело и транслюється з різнім розміром зображення та якістю картинки. Це дозволяє підібраті вариант, Який найбільш оптимально відповідає Вашому інтернет-з'єднання.

Коженая з таких сервісів самостійно вібірає плеєр для відображення телетрансляцій у веб-сторінках - єдиного стандарту не існує. Посилання на агентство один з веб-ресурсів, Постійно транслює канал СТС, наведена нижчих. ВІН вікорістовує один з типових плеєрів, Виконання по флеш-технології та дозволяють регулюваті два основних параметри - змінюваті рівень гучності и розгортаті зображення на повний екран. Ще два керуючих елемента роблять можливіть Відключення звуку и зупинка трансляції. На Цій же сторінці є розклад передач телеканалу.

Крім вбудований в веб-сторінки плеєрів Є І самостійні програми для перегляду телеканалів, что транслюються через інтернет. Такі Додатки могут працювати без прив'язки до якого-небудь веб-сайту, а вибір потрібного телеканалу здійснюється в меню самої програми. Наприклад, це могут буті Безкоштовні програми TV Player Classic або All-Radio. Зрозуміло, тут можна в більш широких межах регулюваті налаштування, включаючі зміну зовнішнього вигляд інтерфейсу самого додатка.

Окремі випуски популярних серіалів, телешоу и програм у хорошій якості можна посмотреть и на «рідному» сайті | Статистика самого телеканалу. Їх можна найти в розділі «Відео» (посилання на агентство нього наведена нижчих) после виходе їх у прямий ефір.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: