» »

Як Дивитись відео ВКонтакте з КПКІз збільшенням кількості доступних смартфонів и КПК, а такоже з розширеного областей покриття вісокошвідкісного інтернету, збільшується потреба в програмах, здатн переглядаті відео з мережі. Дуже часто це відео з популярної соціальної мережі «Вконтакте».

Як Дивитись відео ВКонтакте з КПК
Вам Знадоби
  • - доступ до інтернету.

Для качану нужно завантажити flash плеєр для своєї операційної системи. Щоб дізнатіся, яка операційна система ВСТАНОВЛЕНО у Вашому телефоні, скорістайтеся Поиск по вашої МОДЕЛІ. Если у вас КПК з операційною системою Windows Mobile, то можна завантажити безкоштовний плеєр Macromedia Flash Player 7 для Pocket PC старих моделей або Adobe Flash Lite для новіх. Обидва плеєра вбудовуються в систему. После їх установки можна переглядаті відео з мережі «Вконтакте» прямо у вбудований браузері. Аналогічно слід чинити, ЯКЩО у вас смартфон з операційною системою Android або Symbian.

Такоже можна завантажити браузері Opera Mobile або Skyfire Для Вашої МОДЕЛІ телефону. Обидва браузера справляються Із Завдання перегляду відео «Вконтакте» краще вбудований в систему. У Останній Версії самого популярного браузера для мобільніх прістроїв - Opera Mini, такоже з'явилася можлівість перегляду відео з соціальної мережі «Вконтакте». Правда, ця функція працює, ЯКЩО ві зайшлого на мобільну версию сайту.

Если ваш телефон не відтворює відео «Вконтакте», то слід найти форум его ПІДТРИМКИ. Можливо, что у вашої МОДЕЛІ є Які-небудь Особливості або збої програмного характеру. Такоже слід звернути уваг на ті, что для перегляду відео в мережі ШВИДКІСТЬ інтернет-з'єднання винна буті й достатньо скроню. Краще Всього, ЯКЩО ві виходе в інтернет через 3G або Wi-Fi.

Зверніть уваг на СПЕЦІАЛЬНІ програми для перегляду відео з мережі «Вконтакте». Наприклад, для прістроїв з операційною системою Windows Mobile є програми VK Media Player и «Вконтакте Відео». Аналоги ціх програм Є І для прістроїв на других операційніх системах. Особлівістю ціх програм є ті, что їм НЕ потрібна наявність flash-плеєра, а такоже возможности скачування, Вибори якості відео и его сортуваннях.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: