» »

Як Дивитись кодовані Супутникові каналиПопулярність супутникових кодованому каналів Цілком обгрунтована - Аджея це Відмінна альтернатива кабельному ТЕЛЕБАЧЕНН. Причому налаштування кабельного телебачення зараз под силу будь-якій людіні. Більшість КЛІЄНТІВ Використовують DVB карту - спеціальну плату для PCI слота на материнке (схожа на внутрішній модем або звукову карту), або спеціальну приставку для телевізора. Розглянемо необхідні Дії по порядку.

Як Дивитись кодовані Супутникові канали
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, DVB карта, Спеціальний плагін емулятор ключів, програматор умовно доступу (Conditional Access Module), телевізійна приставка для перегляду супутникових каналів (у разі Підключення до телевізора, а не до комп'ютера)

Знадоби CAM (Conditional Access Module) - програматор умовно доступу. Его нужно підключіті до комп'ютера через порт на матерінській платі. Далі в его слот вставляєте карту підпіскі, раніше придбаних у провайдера супутникового телебачення. CAM-модуль может буті вбудований в DVB карту, так что его придбання окремо НЕ всегда обов'язково.

Встановіть Спеціальний плагін емулятор ключів. Йо призначення - Відтворити роботу програматора (модуля САМ). Однак без ключів ВІН працювати не якщо. Як правило, смороду зберігаються у файлі Softcam.key. Файл легко піддається Редагування, причому Изменить его можна даже в простому «Блокноті». У цьом файлі могут перебуваті тісячі ключів для перегляду різніх каналів (прот врахову, что Використання чужих ключів - НЕ є закон).

У інтернеті знаходимо и вікачуємо програму-емулятор (Наприклад, S2emu або vPlug). Файли програми повінні розташовуватіся в спеціальній папці (ProgDVBPlugins для ProgDVB або dvbdreamPluginspip00Plugins для DVB Dream). У Цю ж папку помістіть файл Softcam.key. Далі запустіть програму и перевірте, чи є плагін и включень ВІН чи ні.

Є ще один способ налаштування: кардшаринг. Суть его роботи Полягає в тому, что картка доступу ВСТАНОВЛЕНО не у вас на комп'ютері, а у когось Іншого. Комп'ютер з картою назівається «сервер кардшарінга» и может розташовуватіся де завгодно. Его Завдання - Вчасно посілаті на ваш комп'ютер ключі для перегляду каналу. При поганому зв'язку відео может відтворюватіся Рифки, а звук взагалі прірви. За помощью команди «ping» перевірте ШВИДКІСТЬ Отримання пакетів серверами кардшаринга и віберіть тієї, чия ШВИДКІСТЬ найбільша. Спробуйте отріматі тестовий доступ - хороша можлівість візначіті, чі удалось правильно налаштуваті програму.

У разі, коли вам необхідній переглядання супутникових каналів помощью телевізора, кількість кроків менше, та й Самі смороду простіше: а) Підключіть приставку (ресивер) для перегляду супутникових каналів до вашого ТБ.
б) Встановіть карту підпіскі в ресівер.
в) Проведіть реєстрацію ресивера помощью діалогового меню.
г) Здійсніть поиск и Тонці налаштування каналів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: