» »

Як Дивитись фільми на ipod touchIpod Touch - сучасний плеєр для програвання мультимедійних файлів. ВІН дозволяє вести переглядання різніх відеофайлів, в тому чіслі и кінофільмів. Для завантаження відео на Пристрій вікорістовується комп'ютерна программа iTunes.

Як Дивитись фільми на ipod touch

Завантажте iTunes на комп'ютер и зробіть его установку. Ві можете завантажити програму з сайту Apple помощью браузера. После цього запустіть Завантажени файл и завершите процедуру інсталяції відповідно до інструкцій на екрані.

Запустіть програму iTunes через ЯРЛИК на робочому столі. Підключіть ваш iPod до комп'ютера за помощью кабелю, Який поставлявся в комплекті з апаратом.

У лівій панелі iTunes віберіть Розділ «Фільми». Если панелі немає, ві можете Включити ее помощью меню «Вид» - «Бічна панель».

Відкрійте папку з потрібнім фільмом и перетягніть его у вікно програми, затіснувші ліву клавішу міші. Потім клацніть лівою клавішею міші на Назву вашого плеєра в секції «Пристрої».

Перейдіть у вкладку «Фільми» Верхній панелі інструментів з'явилася сторінки. Поставте галочку напроти пункту «Сінхронізуваті фільми». Дочекайся Закінчення процедурою перенесення файлу на плеєр.

Щоб завантажуваті на ваш Пристрій фільми у форматі. Avi або. Wmv, встановіть спеціальну програму. Для цього скорістайтеся магазином iTunes або AppStore пристрою. Введіть в поиск на додатка «Програвач відео» и среди отриманий результатів віберіть найбільш підходящій. Серед усіх програм можна відзначіті HD Player, Good Player и VLC.

После установки перейдіть в меню вашого плеєра в iTunes и віберіть встановленного на Пристрій утіліту. Перемістіть файл фільму у вікно програми помощью лівої клавішею міші и дочекайся Закінчення процедури копіювання. После того, як фільм буде Завантажени, відкрійте програму для перегляду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: