» »

Як зібраті вертолітЗбірка вертольота - складенні, альо Дуже захоплююче заняття. Виконую правила и вимоги виробника МОДЕЛІ, и збірка доставити вам масу удовольствие. А правильно зібрана модель буде Ідеально Слухати вас во время запусків.

Як зібраті вертоліт

Чітко дотримуйтесь інструкції, что додається до МОДЕЛІ. Різні Виробники предлагают Різні інструкції. Так, Японські інструкції мальовані. Тексту в них практично немає, ВСІ етапи роботи зображені наочно. Це Дуже зручне и зрозуміло. Картинки, на Які нужно звернути особливая уваг, позначені Cловом Warning! Американські та ЄВРОПЕЙСЬКІ Виробники предлагают об'ємні текстові інструкції. Ілюстрації Використовують Тільки в тихий випадка, ЯКЩО без них Ніяк НЕ обійтіся. З Іншого боку, в текстових інструкціях пояснюються моменти, Які Неможливо проілюструваті. Поцікавтеся Інструкцією заздалегідь, ще в магазині. Віберіть ту модель, інструкція до Якої здається вам найбільш зрозумілою. Если ві НЕ розумієте технічна англійська, вам обов'язково Знадоби переклад. Добре, ЯКЩО інструкція Преса мовою додається відразу.

Використовуются для складання МОДЕЛІ ті матеріали та інструменти, Які предлагает виробник. Чи не замінюйте самостійно вид и розмір вікруток. Плоскогубці могут Допомогті вам в збірці, альо замініті ними весь необхідній інструментарій просто Неможливо. Деякі ключові деталі и Вузли поставляються звічайній в зібраному вігляді. Чи не намагайтеся розібраті їх!

Чи не поспішайте! Збіраючі модель в поспіху, ві різікуєте пошкодіті деталі. Чи не порушившій порядок складання. Це может спричинитися ВТРАТИ управління в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ и даже руйнування МОДЕЛІ. Не старайтесь поліпшіті або виправити модель в процесі складання. Если вам Щось неясно, уточніть інформацію в магазині, де купили модель.

Солідні Виробники збірніх моделей не економлять на безпеці, дають максимум ІНФОРМАЦІЇ по збірці и ЕКСПЛУАТАЦІЇ МОДЕЛІ. Альо ЯКЩО вам Щось НЕ зрозуміло, ві можете порадити з іншімі моделістамі. Цілком Можливо, среди них ві знайдете однодумців, Які Збирай ту ж модель вертольота. Чи не соромтесь, уточніть неясно інформацію ще в процесі складання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: