» »

Як зібраті радіокерованій вертолітРадіокерованій вертоліт - це модель вертольота, виконан в масштабі. Вертоліт Виконує польоті Завдяк радіо-чи інфрачервоного зв'язку. Дуже довгий годину радіокеровані МОДЕЛІ вертольотів создать не вдаватися. Всі польоті чати Дуже НЕ довго, десятки секунд. Трівалі польоті з'явилися Завдяк Винаходи німецького інженера Шлютера. Багато хто думає, что зібраті самостійно модель вертольота доладно, альо це не так. Зібраті зможите даже початківець механік. Аджея складання МОДЕЛІ схожа на складання конструктора.

Як зібраті радіокерованій вертоліт

Если ві купили модель вертольота, якові звітність, самостійно зібраті, то для качана прочитайте інструкцію. Если в ній є слова іноземною мовою, зробіть їх переклад. Тоді ві позбудетеся від непередбаченіх СИТУАЦІЙ во время складання, заощадіте годину и НЕ зашкодіть модель. Іноді до інструкції додаються Вкладиші, на якіх вказані оновлення та виправлення Деяк частин даної інструкції. Тому уважности ЦІ Вкладиші прочитайте.

Почніть збірку з підготовкі РОБОЧЕГО простору. Воно винне буті недоступних для маленьких дітей и домашніх тварин. Продумайте освітлення. На стіл постеліть білий рушник. На білому фоні краще видно ВСІ деталі, крім того, смороду НЕ будуть кататися по столу. Деталі й кріплення можна розкласті по маленьких коробочках.

Підберіть інструмент: викрутки різніх Розмірів, невелікі плоскогубці, бокорізі, скальпель або модельний чем, шестигранники, штангенциркуль.

Складання МОДЕЛІ. Тут є теж свои тонкощі. Деталі з друкованої плати слід відкушуваті помощью бокорезов, а потім модельним ножем з них акуратно зрізаті задирки.

Зверніть уваг на Довжину шурупів и болтів, їх розташування. Будьте уважні. Если ві вкрутите шуруп Меншем розміру, чем це звітність,, то в Майбутнього це прізведе до поломки МОДЕЛІ. При укрученні шурупів и болтів намагайтеся їх НЕ перетягуваті. Затяги туго, альо в теж годину акуратно, зверніть уваг на материал, з Якого Виготовлена ​​деталь. Пластик Буває тендітнім, є ризико провертання шурупа.

Використовуются thread-Lock - «різьбовій замок». ВІН запобігає самовідкручування гвинтів и шурупів в вібронагруженностью и відповідальніх місцях конструкції. У інструкції зазвічай вказується, Куди слід наносіті thread-lock. Альо ЯКЩО ЦІ місця НЕ вказані, а ві відчуваєте, что шуруп або гвинт зможите відкрутітіся при ЕКСПЛУАТАЦІЇ МОДЕЛІ, то нанесіть на Різьблення Данії склад. Як правило, «різьбовій замок» наносячи на з'єднання болт-гайка, або на Різьблення. Тhread-lock'а можете замініті суперклеем.Некоторіе деталі МОДЕЛІ доведе змастіті. Альо оголені деталі Ніколи НЕ змащуйте, так до них моментально прилипне бруд и при подальшій ЕКСПЛУАТАЦІЇ вона зітре деталь.

Радіоапаратура. Щоб унікнуті Перешкоди, приймач постарайтеся Встановити якомога далі від силових проводів регулятора хода.Внімательно дотримуйтесь інструкцій виробника, и у вас все Вийди.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: