» »

Як зібраті підсилювачДля того щоб прослуховуваті записи з кишеньковий плеєра НЕ через навушники, а через Динаміки, необхідній підсилювач. Сучасні інтегральні мікросхеми дозволяють будуваті Дуже Прості підсілювачі, вікорістовуючі мінімум зовнішніх компонентів.

Як зібраті підсилювач

Придбай мікросхему TDA7056A або TDA7056B. Встановіть ее на тепловідвід від великого процесора.

Розташо мікросхему разом з теплоотводом маркуванням до себе, висновка вниз. Перший Висновок виявило Зліва.

Підключіть гучномовець, розрахованій на Потужність не менше 5 Вт, между висновка 6 и 8 цієї мікросхеми.

Візьміть стабілізованій блок живлення напругою в 12 В, розрахованій на струм НАВАНТАЖЕННЯ не менше 1 А. Ще не включайте его. Плюсової контакт блоку прієднайте до висновка інтегральної схеми под номером 2, а мінусовій - до з'єднаних разом вісновків 4 і 7.

Візьміть електролітічній конденсатор ємністю в 220 мкФ, розрахованій на напругу не менше 16 В. Підключіть его, дотрімуючісь полярності, паралельно джерела живлення. У вітчізняніх конденсаторів позитивний полюс позначення плюсом, а у імпортніх негативний позначення вертикальними Смуга з мінусів.

Паралельно електролітічному конденсатору підключіть керамічний ємністю около 100 нанофарадах. Полярність его включення Байдуж.

Вхідній сигнал подайте Висновок 3 через керамічний або паперовий конденсатор ємністю в 0,47 мкФ. Если джерело сигналу стереофонічній, візьміть два конденсатора и подайте сигналі на них, а Висновки ціх конденсаторів, протілежні джерела сигналу, з'єднайте разом. Загальний провід джерела сигналу з'єднайте з Негативним полюсом джерела живлення.

Встановіть на джерелі сигналу гучність на мінімум. Увімкніть живлення джерела сигналу и підсілювача. Плавно збільшуйте гучність на джерелі сигналу, пока не почується звук.

Если ві Хочете сделать стереофонічній підсилювач, Придбай ще одну мікросхему того ж типу, включіть ее аналогічнім чином и підключіть до Іншого гучномовцю. Сигналі Зі стереоканалов подайте на входь мікросхем через окремі конденсатори. Блок живлення використовуются більш потужній, розрахованій на струм НАВАНТАЖЕННЯ не менше 2 А.

Віготовте для підсілювача корпус будь-яким ЗРУЧНИЙ для вас способом. Гучномовці за Бажаном помістіть в окремі корпуси або зробіть їх Частинами підсілювача. Перед діфузори гучномовців зробіть відчини для виходе звуку. На задніх стінках всех корпусів такоже зробіть відчини: підсілювача смороду Потрібні для охолодження, гучномовцях - для Поліпшення якості звучання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: