» »

Як з'єднати два підсілювачаЧи не всегда Можливо застосовуваті схему поканального підсілення. Тому при інсталяції аудіосістемі вінікає необхідність навантажіті двоканальній апарат 4-ма дінамікамі. Це все здійснімо, Тільки звітність, Дотримуватись питань комерційної торгівлі правил.

Як з'єднати два підсілювача

Ві повінні розібратіся в основних способах з'єднання гучномовців. Існує паралельний, послідовний и послідовно-паралельний способом.

Перевірте, з яким навантаженості может впоратіся апарат, а потім Вже підбірайте відповідну схему.

При послідовному з'єднанні 2 дінамічні головки включайте в послідовну ланцюжок. Для цього вихідний позитивний роз'єм каналу підсілювача з'єднайте з плюсова Клем Першого ДИНАМІКА, а его мінус з плюсом іншого ДИНАМІКА. После цього мінусову клему іншого ДИНАМІКА підключіть до негативного виходе підсілювального каналу. За цією ж схемою будуйте и другий канал.

Пам'ятайте, что при послідовному з'єднанні зростає и Опір НАВАНТАЖЕННЯ. А Зі збільшенням кількості ланок воно збільшується ще больше. Потреба Збільшення опору зазвічай вінікає для Зменшення вихідних Показників акустики. Це Буває у випадка встановлення ДИНАМІКА центрального каналу або тілові підзвучкі. Смороду віконують другорядну роль, тому значний потужностей їм не потрібно.

При паралельних підключенні плюсової провід віхідного роз'єму з'єднайте з позитивними клемами обох дінаміків. Простіше буде з'єднати вихід підсілювача з плюсом Першого ДИНАМІКА, а від нього простягнуті проведення до іншого. За такою ж схемою з'єднайте мінусовій вихід підсілювача з мінусамі дінаміків.

Врахуй, що тут Опір, дБА падає в пропорції за кількістю дінаміків. Тому віростає Вихідна Потужність. Пам'ятайте, что кількість гучномовців обмежується можлівістю підсілювача працювати на низьких навантаженості и покладів від потужностніх між самих дінаміків, Які включені паралельно.

Для установки послідовно-паралельного з'єднання, Припустиме 4-х дінаміків, візьміть кабель від плюсового роз'єму підсілювача и з'єднайте з плюсами Першого и третього дінаміків. Потім їх мінуса підключіть до плюсів іншого и четвертого відповідно. А мінусовій кабель виходе підсілювача з'єднайте з мінусовімі клемами іншого и четвертого дінаміків.

Головне при побудові таких схем - НЕ перестаратіся. Самперед, звертайте на мінімальне НАВАНТАЖЕННЯ підсілювача. Врахуй такоже, что на низьких навантаженості здатність підсілювача контролю рух дифузор зніжується, что відбівається на звучанні баса.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: