» »

Як створити диск караокеПоспіваті улюблені пісні в караоке любити Якщо не КОЖЕН Третій, то КОЖЕН другий. На сьогоднішній день у продаж є безліч моделей dvd-плеєрів з підтрімкою караоке, Які дозволяють Виконати практично будь-яку пісню відомого Виконавця. Як правило, з прістроєм, в Яку інтегрується караоке, Йде в комплекті мікрофон и CD / DVD-диск. Скоріставшісь Інтернетом, можна Скласти и Записати свой диск з Улюблений піснями караоке.

Як створити диск караоке
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення KarMaker.

У інтернеті можна найти безліч мелодій и спеціально створеня файлів караоке, за помощью якіх можна Скласти свой диск. Як правило, це файли з розширеного kar або mid. Текст до Шуканов пісням зберігається окремо и с помощью спеціальніх програм інтегрується в Оболонков диска. Такою програмою є продукт сайту karaoke.ru - KarMaker.

После запуску програми перед вами з'явиться головне вікно, в якому ві будете створюваті диск з караоке. Натісніть Верхнє меню «Файл», потім віберіть пункт "Відкрити". У діалоговому вікні, віберіть будь midi-файл, потім натісніть кнопку "Відкрити".

Если скачаний вами midi-файл містіть мелодію, в правій частіні вікна програми відобразіться нотний стан фортепіано и кількість інструментів у даним треку. Для додавання тексту звітність, перейти до режиму віршів програми. Перейдіть до вкладки Lyrics (Вірші) i натісніть кнопку «Відкрити» (дискета Зі стрілочкою, яка прагнем вгору). У діалоговому вікні, віберіть файл з текстом до пісні та натісніть кнопку "Відкрити".

Завантажени в програму текст пісні звітність, Розбита так, як ВІН буде Виконувати, тоб по складах. Для розбіття слів на склади використовуются дефісі або віберіть будь-який Інший роздільнік Зі списку «Роздільнік складів». После розподілу на склади программа автоматично підбере розташування слів Щодо пісні. Если програмою були допущені помилки, можна пересунуті текст пісні на кілька співзвучання вперед.

Тепер можна приступити до запису диска, Попередньо створі кілька файлів караоке. На сам диск, крім папки з програмою и МУЗИЧНИЙ файлів можна Додати файл автозапуску, Який дозволити НЕ делать Додатковий Дій при завантаженні диска в прівід. Для автоматичного запуску диска при вставці в прівід вікорістовується файл Autorun.inf. Для его создания й достатньо Відкрити будь-який текстовий редактор, Створити новий документ и ввести наступні рядки:
[AutoRun]
open = Karaoke Player / KarPlayer.exe
Потім натісніть Верхнє меню «Файл» и віберіть пункт "Зберегти як". У діалоговому вікні введіть Назву файлу (Autorun.inf) i натісніть кнопку «Зберегти». После запису диска ві можете співаті улюблені композіції и на комп'ютері, и на побутовості dvd-плеєрі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: