» »

Як телевізор Використання в якості монітора для комп'ютераПевна частина Користувачів Вже відмовілася від звичних моніторів на возбудить уголовное СУЧАСНИХ РК-телевізорів. Використання даного пристрою в якості комп'ютерного дисплея дозволяє однозначно розшіріті функціонал ПК.

Як телевізор Використання в якості монітора для комп'ютера
Вам Знадоби
  • Кабель передачі відеосігналу.

Почніть з Вибори роз'єму, через Який телевізор буде підключеній до відеокарті комп'ютера. Природно, в ідеалі звітність, використовуват цифровий канал передачі Даних. У відкритих дані роз'єми представлені у вігляді портів DVI-D и HDMI.

Если у Вашому комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО порівняно стара відеокарта, на якій відсутні псуй HDMI, а в ТЕЛЕВІЗОРІ немає каналу DVI, Придбай Спеціальний перехідник. У даного випадка можна такоже використовуват готовий кабель DVI-HDMI.

Від'єднайте монітор від ПК. З'єднайте відеокарту комп'ютера з потрібнім портом телевізора помощью Вказаною кабелю. Увімкніть Обидва Пристрої.

Відкрійте меню налаштування телевізора. Знайдіть підменю, что відповідає за вибір основного джерела сигналу. Вкажіть тієї порт, до Якого ві підключілі кабель. Дочекайся появи зображення на дисплеї телевізора.

Відкрійте панель управління и перейдіть до властівостей екранах. Віберіть відповідне Дозвіл зображення. У даного випадка ВАЖЛИВО вказаті параметрами, з Якими Працюють відеокарта и телевізор.

У більшості віпадків вінікає необхідність налаштуваті одночасну роботу телевізора и стандартного дисплея. Підключіть монітор до відеокарті и дочекайся визначення нового пристрою.

Відкрійте Властивості дисплея. У Windows 7 для цього звітність, натиснута правою кнопкою міші по вільній области робочого столу и вібрато пункт «Дозвіл екранах». Тепер прізначте основний дисплей. Краще спочатку використовуват стандартний монітор.

Вкажіть параметр сінхронної роботи двох екранів. Для незалежної роботи з шкірними прістроєм, віберіть режим «Розшіріті». Натісніть кнопку «Застосуваті» и дочекайся Поновлення параметрів.

При віборі Функції дублювання на Обидва екранах буде передано ідентічне зображення. Постарайтеся підібраті Дозвіл таким чином, щоб воно задовольняло Вимогами обох дісплеїв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: