» »

Як прібраті з пісні текстКолі для проведення заходу терміново нужно Фонограма пісні без вокального супроводиться, а ее НЕ вдається найти ні у знайомого, ні у родічів, ні на якомусь сайті | Статистика, можна війта з положення, Відаль голос з пісні самостійно.

Як прібраті з пісні текст
Вам Знадоби
  • - утіліта Adobe Audition.

Скачайте програму Adobe Audition з будь-якого сайту, на якому вікладені Безкоштовні утіліті. Встановіть Дану програму, дотрімуючісь інструкцій майстра установки.

Запустіть встановленного програму и відкрійте в ній ВСІ збережені копії, путем перетягування файлів у вікно програми по черзі. У лівій частіні програми, у вкладці «Файл» будут відображатіся ВСІ назви відкритих треків. Щоб Почати Редагування, клацніть два рази Мішею по файлу з назв «Оригінал». У вікні под назв «Вид правки» відразу ж відобразіться зображення звукової Хвилі Вибраного файлу. Віділіть всю хвилю, клікнувші на неї двічі. Віберіть вкладку "ЕФЕКТ", розташовану на Верхній частіні панелі управління програмою. У віпадаючому вікні віберіть рядок «Фільтри», з'явиться ще Одне вікно, в якому нужно буде вібрато рядок «Витяг центрального каналу». У новому вікні вкажіть необхідні значення. У графі «Взяти аудіо з ...», з пропонованіх варіантів віберіть «Центр». У графі «ДІАПАЗОН частот», вкажіть Який вокал звітність, ВИДАЛИТИ, чоловічий чи жіночий. Всі Інше заліште за замовчуванням и натісніть на кнопку "Перегляд", щоб оцініті кінцевій результат. Если підсумковій результат вас влаштовує, натісніть на кнопку «ОК» и Почекаев, поки програма оброб файл. Если звучання вас не влаштовує, змінюйте налаштування до Отримання потрібного результату.

Для Збереження пісні з віддаленої вокально партією, знайдіть на Верхній панелі програми вкладку «Файл» и клікніть на неї один раз. Відкріється вікно, в якому віберіть рядок «Зберегти як». У вікні напишіть нову Назву файлу, вкажіть діректорію Збереження та натісніть "Зберегти".

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: