» »

Як збільшити Потужність РадіостанціїДля Отримання Дозволу на Використання Радіостанції, что працює в так званому цівільному діапазоні, що не нужно оформлення спеціальної ліцензії. Тому Такі тіпі прістроїв при необхідності можна вдосконаліті, підвіщівші Якість зв'язку и розширено кількість функцій. Если ві Хочете збільшити Потужність Радіостанції, вам Знадоби підсилювач сигналу.

Як збільшити Потужність Радіостанції
Вам Знадоби
  • Підсилювач радіосігналу.

Віберіть підсилювач радіосігналу, відповідній типу вашої Радіостанції. Це прістосування вікорістовується, як правило, для Підвищення потужності СТАНЦІЇ, что підводіться до зовнішньої антени. Підсилювач дозволяє Изменить характеристики сигналу, що не спотворюючі его структуру.

Для Підключення підсілювача підключіть его до антенного кабелю, щоб Пристрій увійшло в схему между радіостанцією и зовнішньою антеною. Прієднуваті прилад до джерела живлення слід Товста екранований кабелем.

При монтажі підсілювача на автомобільній Радіостанції провід підключіть до «плюса» акумуляторної батареї, поставивши перед Клем Запобіжник. «Мінусовій» провід винен буті такого ж перетин, что и «плюсової», альо по возможности якомога коротшім.

Уважности поставте до Вибори сполучніх проводів. Потрібні кабелі Щодо великого перерізу, в Іншому випадка Напруга в Системі может «просаджуваті». Це пов'язано з тим, что підсилювач сигналу спожіває в режімі передачі великий струм. Переконайся, что «мінусової» провід надійно закріпленій, інакше его обрів відразу ж прізведе до виходе з ладу приймально-передавальної апаратури.

При установці підсілювача врахову, что ВІН змінює Параметри радіосігналу Тільки при работе в режімі передачі. Вхідній сигнал від других респондентів НЕ відрізнятіметься за якістю. Втім, деякі Виробники доповнюють схеми, дозволяючі підсілювача обробляті и пріймається сигнал, альо це неминучий посілює Перешкоди.

После Приєднання підсілювача налаштуйте антену, яка буде до нього підключена. Вона винна буті всегда Справний и захищено від можливости механічніх вплівів. Майте на увазі, что натіснувші на клавішу переговорного пристрою Радіостанції при пошкодженої антени або кабелі, ві з високим щаблем ймовірністю будете змушені Згідно зайнятості великим ремонтом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: