» »

Як збільшити Потужність раціїЯк збільшити Потужність рації. Застосування радіозв'язку так званого «громадянського діапазону» (CB) у більшості країн практично НЕ врегульовано и доступно звічайній громадянам без Отримання ліцензії. За своєю Божою сутта засоби зв'язку Сі-Бі являютя собою носяться або стаціонарні Радіостанції, что відрізняються від ПРОФЕСІЙНИХ прістроїв Меншем кількістю функцій. Іноді вінікає необхідність збільшити Потужність рації. Як це сделать?

Як збільшити Потужність рації
Вам Знадоби
  • Підсилювач радіосігналу

Для Збільшення потужності Радіостанції, что підводіться до зовнішньої антени, вікорістовується підсилювач радіосігналу. Підсилювач дозволяє поліпшіті Якість сигналу без внесення спотворень у его структуру.

Підсилювач радіосігналу змінює характеристики апаратного забезпечення Тільки при работе пристрою в режімі передачі. На якості прийому сигналу від других респондентів! Застосування підсілювача НЕ позначені. Деякі Виробники вбудовують в підсілювачі схеми, что підсілюють и пріймається сигнал, альо разом з Посилення корисностей сигналу в цьом випадка відбувається такоже Посилення Перешкоди.

При підключенні підсілювача вставте его в розрив антенного кабелю, а самє между радіостанцією и зовнішньою антеною. Підключіть підсилювач Товста проводами до джерела живлення. Если підсилювач ставитися на автомобільну станцію, провід підключіть до «плюсової» клеми акумулятора, ЗАХИСТ его біля Клем запобіжніком. «Мінусовій» провід підберіть такого ж перетин и мінімальної довжина.

Велике перетин проводів нужно для забезпечення можлівої «осідання» напруги в проводах харчування, Аджея підсилювач спожіває при работе на передачу вельми великий струм. Короткий «мінусової» провід обмежує ефект резонансу в ланцюгу харчування. Цею провід винен буті надійно закріпленій, оскількі йо обрів іноді может прізвесті до виходе апаратури з ладу.

Добре налаштуйте антену, что підключається до підсілювача, и будете Виконувати ее в порядку. Натіскання на клавішу перемикань на переговорному Пристрої при відключеній антені або Пошкодження кабелі может прізвесті до поломки підсілювача.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: