» »

Як збільшити ШВИДКІСТЬ інтернету Мегафон 3g модемБагато Користувачів 3G-модемів НЕ Надто задоволені швідкістю доступу в інтернет. Для ее Збільшення існує кілька методів. На жаль, деякі з них вімагають питань комерційної торгівлі ФІНАНСОВИХ вкладень.

Як збільшити ШВИДКІСТЬ інтернету Мегафон 3g модем
Вам Знадоби
  • Advanced System Care

Природно, самий логічний способ Збільшення Швидкості доступу в інтернет - перемкнутий на Інший тарифний план. Для цього зверніться у офіс вашого провайдера и активом тарифний план з більш скроню швідкістю з'єднання з Інтернетом. Даній метод володіє одним значний мінусом - за швидкісний тариф треба больше платіті. Если Такої возможности немає, то акцент уваг на налаштуванні свого ноутбука, нетбука або комп'ютера для забезпечення Швидкого з'єднання з Інтернетом.

Для качану самостійно вімкніть УСІ програми, Які могут використовуват інтернет-канал. У даного випадка мова Йде НЕ Тільки про такі «Важка» програмах, як uTorrent и Skype, альо и плагінах, вбудований в браузер. Намагайтеся взагалі запускаті якомога менше Додатків, щоб НЕ навантажуваті інтернет-канал Зайве функціямі.

Вімкніть непотрібні служби. Ручне Виконання даного пункту прізведе до Великої ВТРАТИ годині. Тому встановіть спеціальну програму. Як приклад вівчіть утіліту Advanced System Care. Для скачування програми перейдіть на сторінку виробника www.iobit.com. Встановіть утіліту на комп'ютер (ноутбук). Запустіть ее и відкрійте меню «Діагностика системи». Зробіть пункт «Оптимізація» активно и натісніть кнопку «Скануваті». После Завершення АНАЛІЗУ стану операційної системи натісніть кнопку «Ремонт». Відкрійте меню "Очищення Windows». Активі пунктів «видалений шпігунів» и «Помилки Реєстру». І знову натісніть кнопку «Ремонт»

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: