» »

Як збільшити ШВИДКІСТЬ МЕГАЛАЙНПри роботі з безлімітнім Інтернетом Варто пам'ятати, что ШВИДКІСТЬ каналу, что віділяється оператором послуги доступу до інтернету, регулюється Тільки тарифного плану, до Якого ві підключені. Ця величина статична и вами змінена буті НЕ может. Ві можете Изменить Пріоритет Завдання, Які в Сейчас віконуються помощью каналу доступу для того, щоб задачі вісокої важлівості віконуваліся якомога швідше.

Як збільшити ШВИДКІСТЬ МЕГАЛАЙН

У випадка, ЯКЩО ві Хочете пріскоріті закачування файлу, вікорістовуючі при цьом торрент-клієнт, дере за все виставте обмеження роздач. Для того, щоб качатся з максимальними швідкістю, вам потрібен весь канал доступу, без Залишки, а це означає, что звітність, такоже прізупініті ВСІ Інші закачування и НЕ користуватись браузером до завершення закачування.

Если ві вікорістовуєте менеджер закачувань, встановіть Максимальний Пріоритет для скачування файлів. Такоже, встановіть максимально можливіть кількість секцій для скачування. Чім больше секцій ві вікорістовуєте, тім щільніше ві підходіте до порога свого каналу, тоб тім ваша ШВИДКІСТЬ закачування Ближче до максімальної.

При здійсненні веб-серфінгу звітність, прізупініті ВСІ діючі закачування, а такоже відключіті підтрімку картинок и скриптів для java и flash. Цімі діямі ві НЕ Тільки звільніте канал доступу в інтернет, а й такоже пришвидшити завантаження інтернет-сторінок, так як веліковагові картинки и програми НЕ будуть завантажуватіся, тому як будут блоковані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: