» »

Як збільшити ШВИДКІСТЬ на edge модеміБагато людей, что Використовують для Підключення до інтернету edge-модеми, незадоволені швідкістю доступу до мережі. Існують методи, что дозволяють в значній мірі збільшити Дану ШВИДКІСТЬ.

Як збільшити ШВИДКІСТЬ на edge модемі
Вам Знадоби
  • - Traffic Compressor;
  • - Advanced System Care.

Природно, вам навряд чи вдастся домогти Швидкості, что перевіщує обмеження вашого тарифного плану. Альо, як показує практика, середня ШВИДКІСТЬ доступу однозначно нижчих заявленого максимуму. Постарайтеся відключіті ВСІ сторонні Додатки та служба, Які в процесі роботи Використовують Підключення до інтернету. Відкрійте меню «Адміністрування», Яке розташоване в панелі управління комп'ютером.

Перейдіть до пункту «Служби». Віберіть сортуваннях за параметром «Стан». Вівчіть ВСІ запущені в Сейчас служби. Вівчіть Опису тихий з них, Які, на вашу думку, можна відключіті. Клацніть правою кнопкою міші по вібраній службі и віберіть пункт «Властивості». Відкрійте вкладку «Загальні» и знайдіть пункт «Тип запуску». Активів для нього параметр «вручну». Натісніть кнопку «Зупинити» и закрійте це меню. Виконано аналогічній алгоритм для всіх невікорістовуваніх служб.

Тепер встановіть програму, что стіскає Трафік. Вона дозволити відправляті и отрімуваті менший ОБСЯГИ Даних, тім самим скорочуючі годину, что вітрачається на завантаження інтернет-сторінок. Скорістайтеся програмою Traffic Compressor. Запустіть цею додаток. Вкажіть вашу максимальну ШВИДКІСТЬ з'єднання з Інтернетом и натісніть кнопку «Включити». После запуску утіліті натісніть кнопку «згорнути», альо НЕ закривається ее.

Тепер скорістайтеся утілітою, что оптімізує налаштовувати комп'ютер для роботи з Інтернетом. Скачайте та встановіть програму Advanced System Care. Увімкніть ее и перейдіть в меню «Утіліті». Знайдіть и відкрійте пункт «Інтернет помічник», розташованій в меню «Прискорення». Встановіть прапорець поруч Із параметром «Автооптімізація».

Тепер натісніть кнопку «Вперед». Віберіть необхідній Показник Швидкості доступу та натісніть кнопку «Оптимізація». Закрійте програму и запустіть браузер для ОЦІНКИ змін.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: