» »

Як ВИДАЛИТИ вокал з пісніЯк прібраті вокал. Если ві колі-небудь співали в караоке, то напевно Задавайте питання про Отримання караоке-версії пісень. Є караоке, в якому вікорістовується музика midi-формату, а є з орігінальною музикою, так звані «мінусовкі». «Мінус» - це пісня, З якої вірізають вокал. Роблять «мінуса» або в домашніх умів, або в студійніх. Студійна версія «мінусовкі» Полягає в приглушених до мінімальної гучності звуку вокалу. Зі створеня такого треку в домашніх умів справи йдут інакше.

Як ВИДАЛИТИ вокал з пісні
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення Adobe Audition.

Вам такоже нужно плагін Center Channel Extractor. У останніх версіях даної програми плагін находится в установчо файлі. Варто відзначіті, что більшість пісень, Які ві захоче перетворіті на «мінусовкі» могут війта НЕ найвищої якості. Це пов'язано з використаних звукорежисер різніх ефектів при запісі вокалу. На студії можна підправіті звучання вокалу, щоб воно впісувалося в рамки звучання музики.

Відкрійте програму, перетягніть будь-який файл в ее вікно або натісніть меню File, потім Open. У вікні, віберіть файл и натісніть кнопку "Відкрити". После завантаження пісні натісніть меню Effect, віберіть пункт Stereo Imagey, потім Center Channel Extractor. Перед вами з'явиться вікно плагіна. У цьом вікні звітність, налаштуваті Дії плагіна.

Extract Audio From - тут звітність, вказаті параметр вилучення. Вокал может віходити з центру, лівої чи правої колонки, сабвуфера. Такоже можна вібрато Свій варіант.
Frequency Range - тут вказується ДІАПАЗОН частот, відтворюваніх вокалістом на записи. Если ві в цьом НЕ розбіраєтеся, можна віставіті Значення Male або Female - чоловічий чи жіночий голос. Для Вибори свого значення, а віберіть пункт Custom. Вкажіть Початкове и кінцеве значення частот.

Center Channel Level - повзунок, Який візначає рівень гучності вокалу. Це Значення віставляється в децибелах, рекомендованого Значення від -40 dB до -50 dB.

Зміна ціх налаштування дозволяє отріматі Непоганий «мінусовку». Щоб домогтись КРАЩИЙ результату, звітність, змінюваті налаштування и перевіряті результат, ТОМУ ЩО Кожна пісня Індивідуальна. Если вам не хочеться займатись вібудовуванням ідеальних Настроювання, скорістайтеся опцією видалений вокалу. Натісніть меню Favorites, віберіть пункт Vocal Remove.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: