» »

Як ВИДАЛИТИ гудки на мтсПослуга «Гудок» для абонентів стільнікового мережі «МТС» дозволяє замінюваті Стандартні гудки, чутні дзвоном вам Друзя і колегам, на мелодії. У результаті ВСІ, хто дзвонить абоненту, чують вибраному | ним мелодію. Існує кілька способів Підключення послуги «Гудок».

Як ВИДАЛИТИ гудки на мтс

Щоб ВИДАЛИТИ звічайні гудки и поставіті на їх місце мелодію, зателефоном за номером 0550 *. Можна зателефонуваті и по більш Довгому номером: * 111 * 28 # - далі вібрато опцію «Підключіті». Так ві підключіть послугу «Гудок».

Віберіть на МУЗИЧНИЙ порталі МТС мелодію, наберіть ее код в СМС и відправте на номер 9505 *. Мелодія замініть Ваші гудки.

Ві можете скористати одним з двох сервісів - «Мобільний помічник» (Дзвінок на номер 111, далі дотримуйтесь інструкцій) або «Інтернет-помічник» (посилання на агентство вхід в кабінет управління внизу статьи). Логін для входу в «Інтернет-помічник» - ваш телефон, пароль буде надісланій вам за Запитів при попередня дзвінку на безкоштовний номер, Вказаною на сайті На даний.

Для Відключення послуги наберіть номер: * 111 * 29 #, далі опція "Відключіті". Можете такоже скористати сервісамі «Мобільний помічник» або «Інтернет-помічник».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: