» »

Як ВИДАЛИТИ програму з кпкЯк ВИДАЛИТИ програму з кпк. КПК - це кишеньковий персональний комп'ютер. На цею Пристрій можна встановлюваті всі види Додатків, Які ві встановлювали на персональний комп'ютер. До Видів Додатків, Які можна Встановити на КПК, можна Віднести: програми, ігри, оновлення (прошивки). Для встановлення чи видалений програми з вашого Кишеньковий комп'ютера нужно спеціальну програму, дата-кабель (usb) i архів з програмою.

Як ВИДАЛИТИ програму з кпк
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення Microsoft Active Sync.

Проведіть Підключення Кишеньковий комп'ютера до персонального комп'ютера за помощью дата-кабелю. Запустіть програму Microsoft Active Sync, яка Йде в комплекті з вашим КПК. Если у вас Такої програми НЕ виявило, ее можна найти в мережі інтернет и закачаті на свой комп'ютер. У головному вікні програми Відображається статус Підключення Кишеньковий комп'ютера. Для установки з'єднання, натісніть кнопку «Сінхронізація». Неактивна кнопка «Сінхронізація» говорити про вдалину сінхронізації. Можна приступити до установки програми або до ее видалений.

Відкрійте папку інсталяційній файл програми для вашого КПК. Запустіть файл подвійнім натісканням лівої клавіші міші. У вікні, натісніть кнопку «Далі» (Next), потім кнопку «Запуск установки» (Start). Перед вами з'явиться вікно «Установка та видалений програм». У цею годину на ваш КПК буде встановлюватіся Вибраний додаток. За завершенні установки програми на екрані КПК появится ПОВІДОМЛЕННЯ.

Щоб ВИДАЛИТИ програму з вашого Кишеньковий комп'ютера, звітність, натиснута меню «Пуск», вібрато Розділ «налаштування». Потім Йде вкладка «Система» и пункт «видалений програм». Тут можна вібрато програму, яка знаходится в пам'яті, Зі списком. После Вибори програми натісніть кнопку «ВИДАЛИТИ», на запит про видалений програми дайте відповідь позитивно. После ее видалений вам залиша закрити вікна «видалений програм» и «налаштування».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: