» »

Як дізнатіся хто дзвонив на домашнійЕсли при надходженні Дзвінка на стільніковій телефон номер абонента відразу Відображається на екрані, то домашній телефон зазвічай даже екранах НЕ обладнання. Доводитися використовуват Спеціальний телефон з функцією визначення номера.

Як дізнатіся хто дзвонив на домашній

Дізнайтеся, Який стандарт визначення номера підтрімує телефонна станція, до Якої підключеній апарат: класичний АОН або сучасний DTMF. Може такоже віявітіся, что станцією НЕ дозволені ні тієї, ні Інший стандарт - тоді від Використання послуги доведе відмовітіся.

Придбай або радіотелефон з функцією визначення номера по вікорістовуваному на АТС стандарту, або вітчизняний багатофункціональній апарат. Останній НЕ має радіотрубкі, потім на внутрішню обладнання Яскраве світловім дисплеєм з великими цифрами. ВІН має безліч функцій, реалізованіх програмно, а такоже обладнання синтезатором мови. Нові МОДЕЛІ таких апаратів є Двостандартні.

Підключіть апарат паралельно наявний телефонами. При наявності у нього блоку живлення увімкніть его в ятір. Если апарат двостандартні, правильно віберіть стандарт. У радіотелефону функція АОН может буті за замовчуванням Вимкни - увімкніть ее.

Замовте на АТС послугу визначення номера. Особливо це ВАЖЛИВО в тому випадка, ЯКЩО станція працює в стандарті DTMF: без Підключення послуга просто не запрацює. Та й послугу, что надається за старим стандартом, краще Сплатити, щоб унікнуті ризику суднового переслідування, хочай Трапляється таке й Рідко. Абонентське плата нерідко складає менше ста рублей.

Налаштуйте апарат відповідно до своих уподобань. Віберіть, зокрема, гучність синтезу мови, яскравість світіння індікатора, мелодію Дзвінка. Навчіться користуватись в телефоні Додатковий функціямі: будильником, калькулятором. У вітчізняніх апаратах зустрічається до кількох десятків функцій, среди якіх зручні для себе знайде КОЖЕН.

Візьміть до відома, что Визначник старого стандарту для визначення номера імітує Зняття трубки. Саме з цього моменту и ПОЧИНАЄТЬСЯ Зняття коштів з Рахунку абонента, ЯКЩО у нього НЕ Безлімітний тариф.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: