» »

Як дізнатіся номер стаціонарного телефону за адресоюЩоб дізнатіся номер стаціонарного телефону, вам нужно знаті позбав адресою, де ВІН встановлений і (або) Прізвище власника (назва організації). Способів Багато. Який вібрато - вірішуваті Тільки вам.

Як дізнатіся номер стаціонарного телефону за адресою

Скорістайтеся услуг довідкової служби. У всех населених пунктах России для доступу до служби й достатньо набраті номер «09» Зі стаціонарного телефону. При цьом, для Отримання ІНФОРМАЦІЇ про телефонний номер організації й достатньо назваті точну адресу. Если ж ві Хочете отріматі Відомості про стаціонарне номері телефону пріватної особини, крім адреси доведе назваті Прізвище та имя людини, яка там зареєстрованій.

Скорістайтеся услуг однієї з баз, розміщеніх в мережі інтернет. Врахову, что у всех базах інформація может буті Неповне; крім того, вона застаріває. Прикладом відомої бази служити, Наприклад, сайт http://www.info4help.com/ або http://searchrussia.info/. Віберіть у спадної списку потрібне вам місто, потім Заповніть поля з відомою вам інформацією. Натісніть кнопку «Шукати». Інформація на подібніх сайтах платна. ВАРТІСТЬ послуги складає около 2 долларов. Можна такоже використовуват Безкоштовні бази типом http://nomer.org/.

Купуйте базу в магазині, что торгує Програмне забезпечення. Найбільшім мінусом є Швидке старіння ІНФОРМАЦІЇ, яка містіться в Даних базах. Інтерфейс баз різній, альо інтуїтівно зрозумілій, что полегшує їх Використання. Базу можна скачати и в інтернеті. Подбайте про наявність антівірусної програми перед скачуванням и установкою Даних баз. При цьом нова (актуальна) інформація містіться в пізніх версіях довідковіх програм. Добре, ЯКЩО база буде мати можлівість оновлення.

Спробуйте найти інформацію в інтернеті, скоріставшісь, Наприклад, однієї з популярних пошуково систем («Яндекс», Google, Yahoo, Bing). Може буті, господар телефонного номера колись залиша інформацію про нього на одному з сайтів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: