» »

Як дізнатіся Підключення послуги билайнЯк на Білайні дізнатіся Які послуги підключені. Оператори стільнікового зв'язку періодічно предлагают своим абонентам Різні послуги, підключівші Які, можна Додати тарифні опції и знізіті витрати на зв'язок. За деякі послуги стягується Абонентське плата, и щоб контролюваті списання коштів Зі свого мобільного Рахунку, вінікає необхідність дізнатіся про підключені послуги.

Як дізнатіся Підключення послуги билайн

Абоненти «Билайн» могут отріматі інформацію про підключені послуги, зателефонувавші Зі свого мобільного телефону в Центр управління услуг за номером 0674. В автоматичності режімі буде запропоновано ознайомитись Зі списком підключеніх услуг, Який буде потім відправленій абоненту у вігляді SMS.

Можна скористати й іншім варіантом: на клавіатурі мобільного телефону ввести * 111 # и натиснута клавішу виклику. Відкріється меню, в якому слід вібрато «Мій Білайн» - «Послуги» - «Мої послуги». После відправлення запиту, абонент получит SMS Із списком підключеніх в Данії годину услуг.

Крім того, можна зателефонуваті до служби ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ за номером 0611 І, дочекайся ВІДПОВІДІ оператора, сделать запит на Отримання списку підключеніх услуг. Список услуг так само прийде у вігляді SMS.

Ще один способ дізнатіся про підключені послуги - Войти в свой «Особистий кабінет» на сайті На даний www.beeline.ru, отримай пароль доступу помощью команди * 110 * 9 #. Тут абонент может НЕ Тільки дізнатіся про підключені послуги, альо й самостійно підключіті або відключіті послуги.

У офісах «Білайн» всегда можна отріматі повну інформацію по своєму мобільному Рахунку, тарифним планом и підключеніх послуги. При зверненні в офіс, абоненту нужно цивільний паспорт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: